Розпродаж «Нам 8 років»

Снимок

AliExpress став настільки невід’ємною частиною сучасної споживчої культури, що часом здається, що цей магазин був з нами завжди, навіть наші бабусі замовляли вовняні шкарпетки на цьому торговельному майданчику, а не в’язали їх самі.
Нинішня річниця Aliexpress з її слоганом «Нам 8 років» — особлива. Справа в тому, що вісімка в китайській нумерології давно і щільно асоціюється з багатством і процвітанням.
Так чи інакше, багатство і процвітання — мета і сенс існування будь-якого комерційного підприємства, яким є Alibaba Group, а також всі її «дочки».

Для початку вам потрібно знати про розпродаж НАМ 8 років то, що 90% відсотків товарів зі знижками, такими насправді не є. Не втомлююся повторювати, що продавці роздувають ціни, а потім роблять дисконт до колишньої ціни або дають зовсім незначні знижки на товар. Але все ж, є 10% товару, на який все-таки знижка поширюється, а також Кешбек сервіси в цей період збільшують відсоток Кешбек на товар. Цим я і пропоную вам скористатися.

 

Що б дізнатися чи дійсно цей товар подешевшав, пропоную скористатися спеціальними розширеннями для браузера ALIPRICE, ALIRADAR або ALITOOLS, які відстежують динаміку цін за тривалий період на Aliexpress і зробити висновок про те, чи варто купувати товар за поточною ціною. Але, на жаль, це не працює, якщо товар створений зовсім недавно, за нього просто ще не зібрана історія. Але будь ті обережні, ці програми перехоплюють функцію Кешбек на себе, і ви можете втратити повернення частини своїх грошей, тому перед самою покупкою я рекомендую відключати ці плагіни або використовувати їх на окремому браузері.

Також функція відстеження цін є на озброєння деяких плагінів від Кешбек сервісів. Наприклад, у Кешбек Letyshops і ePN CashBack. Так, що можете спокійно користуватися цією функцією і не боятися, що ваш Кешбек перехоплять, і ви нічого не отримаєте.

Варто сказати також, що не одним Aliexpress живий інтернет шопінг, є безліч інших інтернет магазинів, які теж влаштовують розпродаж на 28.03.2018.

YouTube Трейлер

Відео урок, як працює кешбек

Реєстрація: у Кешбек Letyshops і ePN

Сайт:Aliexpress

 

Оставьте комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code