Самий великий кешбек LetyShops, мій рекорд входить в історію.

Самый большой кэшбэк Летишопс,

Хто з вас не робив покупки через Інтернет, думаю, що в цей час немає такого людини, майже немає. От кєшбєк-сервісом, через який можна повернути частину грошей, впевнений, що користуються не всі, є люди, які і не знають, що таке кєшбєк.

Сьогодні я покажу в цьому відео, мій рекордний кєшбєк за всю історію моїх покупок. Які є переваги з обслуговуванням LetyShops, чи можливо вивести гроші на картку Приват Банку і скільки часу чекав начислення грошей.

Який все таки кєшбєк я отримав, можливо 10 $, ні, буде більше, 20 $, ні, все ще мало, а можливо 30, ні, ще більше, якщо чесно то більше 40$ мені вернули за одну покупку, а точніше 42 $ . Чи є серед нас людина, яка побила мій рекорд, якщо є напишіть, буде цікаво. Чи просто, який ваш самий більший кєшбєк?

Чому я скористався кєшбєк-сервісом LetyShops, тому що на цьому сервісі є той магазин, який мені потрібен, це «Rozetka.com», на цьому сервісі більше 1000 підключених магазинів, в цьому і перевага letyshops.

Щоб зробити покупку і отримати кєшбєк, тут складного нічого немає, можна скористатися двома способами, перше, просто на сайті «LetyShops» шукаємо потрібний вам магазин, і переходимо по посиланню в магазин, після чого робимо покупку. Другий спосіб, встановивши в своєму браузері розширення LetyShops, цим способом, ви активуєте кєшбєк прямо в магазині, без переходу на сайт LetyShops.

Зараз покажу, з якого товару отримав великий кєшбєк. Купив відеокамеру на «Розетці» за ціною 49999грн. Процент обіцяного повернення грошей від відеокамери 2.2%. Зверніть увагу, що проценти не на всі категорії товарів однакові.

Кєшбєк на сайті «LetyShops» відобразився в очікувані  на інший день, підтверджено кєшбєк і переведено на баланс, через 3 тижні. От, як вам видно кєшбєк 2638,21 статус підтверджено. Якщо в доларах, 42 $.

Раніше виводили гроші через електронний кошик Webmoney, так як в країні ця система заблокована, вирішив вивести на карту MasterCard від Приват Банку.

Після того, як подав заявку на виведення грошей, не прийшло і два хвилини, як гроші вже на рахунку, ось за який час можна вивести гроші на карту.

Звертаюсь до всіх, які ще не користувалися або забувають користуватися кєшбєком. Не упускайте свій шанс, все таки, з кожною покупкою, є можливість економити і навіть не погано, заробити.

Ссилка на реєстрацію на сайті залишу в описі під відео.

Якщо не важко, поділись статею зі своїм другом, все-таки добро діло зробиш, це чудово. Можливо, є питання, пишіть в коментарі, аби не пропустити корисного відео, підпишіться.

Бажаю всім, щоб ви завжди могли купити те, про що мрієте.

На цьому все, до нових зустрічей, папа.

Переглянути відео:

Реєстрація LetyShops