Кращий кэшбэк 2018

maxresdefault

 

Привіт друзі, це відео для тих хто бажає економити на покупках в Aliexpress і так само інших магазинах.
Для цього з початку вам треба зареєструватися на сайті ePN, посилання для реєстрації нижче під відео.
Чому я вибрав ePN?
1. Тому що найвигідніші умови отримання кешбека.
2. Миттєві виплати без комісій в рублях і доларах від 0,2$
3. Самий широкий набір безкоштовних плагінів для будь-якого браузера — отримуйте кэшбэк в 2 кличу.
Давайте я вам покажу як це працює.

Реєстрація
На сайті нам запропонують Увійти в особистий кабінет або зареєструватися, далі ви проходите реєстрацію, там немає нічого складного і у вас багато часу не забере, так як я вже зареєстрований, натискаю: Увійти в особистий кабінет.
Після реєстрації на головній сторінці можете подивитися магазини, які тут присутній і який відсоток в даний час, відсотки іноді змінюються так само магазини додаються.
Далі є таке висувне меню, після чого натискаємо на Браузерне розширення, вибираємо свій браузер, під яким будемо робити покупки. У мене Google Chrome а саме на нього буду встановлювати плагін, натискаємо «Встановити розширення».
Переходь в магазин Aliexpress і дивимося що у нас плагін встановився , ось значок х в правому верхньому куті але, якщо у вас інший браузер значок можливо буде в іншому місці.
В даний час плагін не активований, значок сірого кольору, для того що б пройти активацію вы лише авторизуєтесь, логін і пароль вводите той який, ви здійснювали при реєстрації.
В даний час приблизний відсоток повернення: 7%. Натискаємо на кнопку активувати кэшбэк.
Всі дії з установкою плагіна проводиться один раз, повторювати не треба, за винятком зміни іншого браузера.
Далі вибираємо потрібний вам товар і можете робити покупку.
Перед кожною покупкою обов’язково дивимося що б кэшбэк був активувати, я натискаю активацію, далі вибираю колір, потужність, кількість 1 шт. ціна її, тобто від цієї суми вам повернуть 7%, далі в корзину або Купити зараз.
Вас переведе платежі. Вибирайте зручний для вас спосіб, особисто я оплачую через карту.
Всі платіж ви вчинили . Оплата успішно прийнята. Де то через 2,3 хвилини переходьте на ePN і дивимося статистику такого то числа, № замовлення, ціна, тут показано в доларах і скільки нам повернуть. Виходить в даний час гроші в обробці, ви їх не зможете вивести до того часу, поки у вас не підтверджено отримання товару.
Ось вище статистика по всіх товарах, доступно до висновку: 0.34 $ , в обробці: 3.04 $, скасовано: 0 $ , Всього виведено: 2.68 $
Ви мене запитаєте, а де кэшбэк 15 %? Ось дивимося «Спеціальна пропозиція», переходимо в цей розділ, в якому є список товарів, ось і тут можна купити з кэшбэком до 15%. Так само є купони на знижку.

Реєстрація на ePN

EPN
Є таке прислів’я: Два гроша — купа хороша. Не опускай шанс економити на покупках.
На цьому все! Є питання? Пишемо в коментарях, обов’язково відповімо! Так само не забуваємо підписатися на нове відео, у нас буде багато корисного!  До нових зустрічей.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code