Як швидко написати якісну статтю

statya

Написання якісної, цікавої статті в короткі терміни можливо. Ось план, за яким ви зможете написати статтю, не витрачаючи на це багато часу:

 

1. Точно визначте тему вашої статті і пам’ятайте, що одна стаття повинна розкривати одну тему, а не дві і не три. Одна стаття — одна тема.

 

2. Придумайте чіпляючий заголовок. Складіть цікаве короткий зміст статті в трьох реченнях. Короткий зміст розміщується у першому абзаці, воно повинно спиратися на заголовок і підтримувати його. Для заголовка складіть кілька словосполучень з активними дієсловами і виберіть самий короткий. Короткий текст статті (лід) і заголовок часто важливіше самої статті. Якщо пишете статтю, заточену під певний запит, то заголовок статті може служити цей самий запит в точній входження або розбавлений іншими словами. Так покупець швидше знайде вашу статтю в магазині.

 

3. Відобразіть основні моменти статті (факти, ідеї, суть) у словосполученнях. Накидайте з допомогою цих словосполучень план вашої статті. Саме словосполучень, а не з речень або абзаців. Прочитайте цей план, і якщо він вірно і послідовно відображає суть статті — можна братися за сам текст.

 

4. На основі кожної тези (словосполучення) плану напишіть один абзац, тобто розгорніть в абзац кожну тезу. Абзаци не повинні бути приблизно однакові за обсягом, тому такі абзаци краще сприймаються і виглядають. Якщо які-небудь абзаци не вкладаються в середній обсяг — значить план статті складений невірно. Переробіть тези.

 

Пам’ятайте про структуру статті —

 

  • Введення (коротко розкрити основну думку тексту)
  • Основна частина
  • Висновок (підведення підсумків, висновки)

 
5. Приберіть з тексту все непотрібне. Особливо зверніть увагу на прийменники і вступні слова на початку речення. Пропозиції, там де це можливо, повинні починатися з підмета і присудка, а дієслова — використовувати активний заставу. Тепер видаліть перше з кінця пропозицію, оскільки воно часто буває зайвим.

 

6. Прочитайте вголос текст, з виразом, виправте стилістичні помилки і друкарські помилки.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code