Затребувані теми статей | Робота копірайтером на Advego

Затребувані теми статей

ншееа

Вибір тим для своїх статей — це один з головних питань, що стоять перед копірайтером, що пише статті на продаж. На яку тему писати? Які статті найбільш затребувані? Які статті продаються швидше? — Це ті питання, на які шукають відповіді багато авторів.

 

Думаю, не варто повторювати, що у хорошої статті має бути ефектний початок і чіпляючий заголовок. Ну і, само собою, достатній відсоток унікальності. Якщо стаття оптимізована під певний запит — це запит повинен стояти і в назві статті.

Розглянемо топові теми статей

Ремонт та будівництво. Одним з найпопулярніших напрямів досить довго є тема ремонту і будівництва. Особливо, попит на статті даної тематики зростає у весняно-літній період, коли наші співгромадяни зайняті дачним будівництвом і ремонтом у квартирах. Як вибрати шпалери? Як побудувати лазню? Як викопати колодязь на дачі?

Автотема. Великий попит незалежно від пори року. Якщо ви вибрали цей напрямок і навчилися розбиратися в пристрої, марки та характеристики автомобілів – без роботи не залишитесь. Не забудьте перед написанням статті зібрати інформацію по темі і належним чином вивчити її. Якщо пишете про пристрій автомобіля – ви повинні володіти максимумом інформації з цього питання і розбиратися в автотеме.

Туризм. Ця тема статей теж входить в число лідерів продажів. Подорожі, готелі, країни – все це знайде свого покупця дуже швидко.

Здоров’я, медицина та краса. Якщо ви добре розбираєтеся в тому, як треба за собою доглядати, починаючи від шкіри, волосся, зубів, нігтів і до імплантантів; чи можете докладно відповісти на питання, типу: «Печінка – як її вберегти?», «Як кинути пити?», «Як вилікувати ангіну?» і т. д., то сміливо беріть цю тематику і завжди будете при справі.

Інтернет і комп’ютери. Ця тема статей затребувана і дуже обширна. Зараз, в епоху глобального інтернету, мільйони людей щодня задаються питаннями вибору комп’ютера, переустановлення windows, заробітку в інтернеті, комп’ютерних ігор і всього того, що пов’язано з комп’ютерами та Мережею.

Інтер’єр. Дуже вигідна тематика з хорошим потенціалом. Можна описувати меблі, причому будь-яку, наприклад, писати статті про кухонні стільниці або шафи в передпокій, або просто про те, як правильно вибрати меблі для міської квартири. У цю ж категорію входять статті про дизайн квартир і офісів, облаштування дитячих кімнат, різних стилях інтер’єру і створення затишку. Можливих варіантів маса.

Тема особистих взаємин. Дарувати квіти коханій? Як зберегти сім’ю? Як перестати лаятися з чоловіком? і т. д.

Кулінарія. Якщо любите готувати і знаєте багато рецептів – опишіть їх, приклавши свої фотографії процесу приготування того чи іншого блюда, і ваші статті зметуть з прилавка протягом дня.

Тема Форекс. Якщо розбираєтеся в тонкощах гри на біржі і можете описати все це в пристойному стилі – welcome, такі статті на прилавку не залежатся. Ставки, депозити, огляди трейдерів і т. д.

Дуже гарним попитом у відповідний час користуються теми, пов’язані з Першим вересня, святкуванням Нового року і т. д.

Закінчити список найбільш затребуваних і продаються тим статей на біржах і не тільки, можна такими напрямками, як: «Наші діти і все, що з ними пов’язане», «Просування та розкрутка сайтів», «Бізнес», «Нерухомість», «Фінанси», «Фільми», «Мода», «Подарунки і свята».

Всі перераховані вище теми користуються великим попитом у покупців статей.

Вибір тем для статей:

Повернутися на Головну сторінку

 
 
Лічильники
Теґи