Як вставляти ключові слова у текст. SEO-текст

524388

SEO (Search engine optimization) — оптимізація внутрішніх і зовнішніх параметрів сайту під пошукові системи.

 

Один з найважливіших аспектів SEO — оптимізація текстів сайту під певні запити користувачів, призначені в ці самі пошукові системи (Яндекс, Google і т.д.).

 

Запити або ключові слова — це слова або словосполучення, які користувачі найбільш часто шукають через пошукові системи. Такі популярні запити — ключі і вимагають вставляти в текст вебмастера, щоб статті перебували користувачами через пошуковики за даними запитам.

 

Зазвичай самі замовники вказують точну кількість ключів в тексті. В «Параметрах замовлення» ви можете подивитися — які ключі потрібно вставити в текст (пункт «Ключові слова») та яка кількість їх повинно бути в вашій статті (пункт «Ви повинні використовувати не менше ключових слів):

parametry

Коли замовником даються читабельні ключі, типу: «Туреччина відпочинок», «зимові шини мішлен», «піца на замовлення», то ніяких труднощів вписати їх в текст не виникає.

Часто доводиться писати для пошукових машин з входженням своєрідних ключових слів, читабельний текст з якими отримати на перший погляд неможливо, а міняти відмінок і т.д. заборонено. Наприклад, ключ створення сайтів Київ ціна».

Як правило, ключі повинні вписуватися в текст у тому вигляді, в якому їх дав замовник. На те вони і «ключі». Наприклад, заданий ключ «бензин ціна». Здавалося б, як його вставити? Тим не менш, якщо підключити трохи фантазії, то можна придумати безліч варіантів:

«І факт того, що на бензин ціна завжди була вище, ніж на інші види палива, жодним чином не перешкоджає повсюдному застосуванню двигунів внутрішнього згоряння…»
«Поступово підвищується ціна на бензин не може мати великого впливу…»»Так як на бензин ціна знаходиться в прямій залежності від багатьох факторів…»
 
   

За погодженням із замовником дуже складні ключі можна розбавляти знаками пунктуації. А якщо можна, то доведеться написати як є, тобто пропустивши кому або крапку, яка за всіма правилами повинна стояти. Ключ: «дерев’яні паркани новосибірськ» може виглядати у вашому тексті як:

«Троянди були дуже красиві, їх колючі стебла обвивали дерев’яні паркани Новосибірськ хоч і великий, сучасний місто, але таких огорож тут ще дуже багато.»
 

Пропущену крапку в реченні треба узгодити з замовником. Але по-іншому цей ключ і не вставиш.

Або взяти такий дуже складний ключ, як: «пайові інвестиційні фонди». Але і його можна обіграти як:

«Якщо маєте види на пайові інвестиційні фонди і хочете отримувати з них дивіденди, завжди можете звернутися в компанію…»

Ну або приблизно так. Правда, довелося додати прийменник «на».

Або ключевік «шафи продаж москва». Можна вставити в текст так:

«Ми виготовляємо офісні меблі: столи, тумби, шафи, продаж (Москва) здійснюється за адресою:..»

Довелося розділити ключевік коми і дужками, але це допустимо в таких важких випадках, знову ж таки за погодженням із замовником. Розділяти ключ точкою не можна.

На сайті Адвего є сервіс «SEO аналіз тексту», за допомогою якого можна дізнатися щільність ключів в тексті і багато інших параметрів.

Інші корисні сервіси та програми з визначенням щільності ключів та багато іншого дивіться на сторінці Корисні програми та сервіси копірайтера. Якщо вам потрібно дізнатися точний відсоток ключових слів у тексті — доведеться рахувати вручну.

Як розрахувати щільність ключів

вненнеккгнкеПрипустимо, є ключ «пластикові вікна». Замовник вимагає щільність цього ключа 5%. Вважаємо загальна кількість слів у тексті. Прийменники не вважаємо. Припустимо, вийшло 800 слів. Ділимо цю цифру на 100 і множимо на 5 (%). 800:100×5=40. Значить в тексті має бути 40 ключових слів. Але в нашому ключі «пластикові вікна» — 2 слова і тому ділимо 40 на 2 і отримуємо 20. Значить, наша ключова фраза повинна зустрічатися 20 разів у тексті з 800 слів, щоб щільність ключа «пластикові вікна» була дорівнює 5%.

Єдиного алгоритму тут немає, трохи фантазії, досвіду, нормального діалогу з замовником і вам підкориться будь seo-текст.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code