Advego Plagiatus

Судячи зі статистики пошукових запитів, багато користувачів шукають цю програму, вводячи в пошук: «Advego Plagiatus» і тому подібні запити. Для того, щоб прояснити ситуацію, треба сказати, що ця програма служить для перевірки унікальності тексту) є розробкою фахівців біржі Advego і викачувати її потрібно лише на сайті біржі в спеціально відведеному для цього розділі. Ось цей розділ. Там завжди викладена найсвіжіша версія. Програма абсолютно безкоштовна.

 p

Завантажуючи цю програму з інших сайтів, ви можете стати володарем дистрибутива з вірусами, так і версії програми на сторонніх сайтах найчастіше бувають застарілі, тому що програма досить часто оновлюється, до декількох разів на місяць.

На сайті Advego завжди доступні два типи інсталяторів — в архіві zip (перед установкою потрібно разорхивировать файл) і звичайний. Більше ніяких у них відмінностей немає.

Установка програми стандартна. Ви запускаєте скачаний файл і вказуєте в яку папку встановити. За замовчуванням установка проводиться як зазвичай, в C/ Program Files.

Встановлена програма готова до роботи. В установках програми можна зайти так — Перевірка унікальності — Налаштування. Докладніше про налаштування «плагиатуса» можна почитати тут.

p1

Робота з програмою досить проста. Ви вставляєте скопійований текст в робоче вікно програми і натискаєте зверху «Перевірка унікальності» — «Глибока перевірка». Для отримання найбільш точних результатів слід використовувати тільки «Глибоку перевірку», а великі тексти перевіряти шматками по 1500-2000 знаків. Якщо точність результату не так важлива — використовувати звичайну перевірку, вона відбувається швидше.

 p2

Так само за допомогою цієї програми ми можемо знаходити поцуплені з наших сайтів статті або просто місце розміщення статей в інтернеті, так як при пошуку копій програма показує не тільки відсоток знайдених збігів, але адреса, за якою ці збіги були знайдені.

Якщо хочете перевірити на плагіат текст будь-якої сторінки в інтернеті, вбийте її адресу в полі «Адреса» над вікном введення тексту і натисніть «Перевірити унікальність». Або перевірте програмою будь-яку статтю зі свого сайту і подивіться чи не знаходиться ця стаття за іншими адресами.

Слід зауважити, що програма Advego Plagiatus є однією з найбільш точних, популярних і надійних в цьому сегменті. Для визначення унікальності текстів цієї програми цілком достатньо.

Остання версія Advego Plagiatus 1.3.0.61 може визначати не тільки унікальність тексту, але і так званий відсоток рерайта. Якщо текст, створений за допомогою техніки рерайтингу програма це покаже. Даний функціонал незамінний при купівлі статей.

Про інших програмах, що визначають унікальність текстового матеріалу і не тільки, ви можете прочитати на сторінці «Корисні програми та сервіси копірайтерів».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code