Як потрапити в Білий Список на Advego?

spisokcontacto

У кожного замовника на Адвего є свій БС (білий список) та НС (чорний список). В білих списках кращі автори, їм даються персональні завдання і тільки їм доступні «замовлення для авторів з білого списку». НС — найгірші автори, які провалили завдання і більше не допускаються до виконання.

 

Попадання в білий список до вебмайстру корисно навіть не тим, що завдання для авторів з білого списку вищі за ціною, а тим, що це регулярна щоденна робота і вам не потрібно шукати хороші замовлення у загальному списку, яких там зазвичай немає, або є, але взяти їх неможливо.

 

НС у кожного вебмастера свій і не варто сильно засмучуватися, якщо ви потрапили в нього. Замовлення інших вебмайстрів вам за раніше будуть доступні. Білий список у кожного вебмастера теж свій.

iВи приходите на Адвего без імені і вас ніхто не знає. Більшість з доступних вам замовлень — це постинг за ціною 5-30 $. Треба проявити себе, щоб потрапити в білі списки до різних вебмайстрам і завжди бути забезпеченим хорошими замовленнями.

 

Майже всі успішні автори на Адвего працюють тільки на замовлення з білих списків. Їм вистачає цієї роботи і немає потреби щось ловити в загальному списку замовлень. Запрошення від ВМ виконати роботу приходять в такому вигляді:

priglashx

Як же потрапити в білі списки до різних вебмайстрам?

Для цього треба дотримуватися декількох простих рекомендацій:

  • Якісно виконуйте всі завдання, навіть найпростіші і дешеві. Частенько, судячи з якості виконання цих простих робіт, вебмастера набирають авторів у білі списки для більш серйозних завдань. При виконанні робіт завжди трохи перевищуйте мінімальне вказану кількість знаків, але, саме головне, робіть все завдання якісно. Подумайте, що б хотів бачити вебмастер у вашій роботі і дайте йому те, що він хоче.
  • Спілкуйтеся на форумі Адвего, але спілкуйтеся з розумом. Записи форуму постійно переглядають вебмастера і саме там багато з них шукають авторів у білі списки. Тому, всі ваші пости на форумі (неважливо за якою темі) повинні бути грамотно і в хорошому стилі складені. Ви повинні показати, що можете доступно і красиво викладати свої думки.
  • Часто вебмастера на форумі відкрито створюють тему, в якій набирають білий список. Коли отписываетесь в такій темі, дивіться на дату створення запису. Якщо вона була відкрита рік тому — пропозиція давно неактуально. Ну і, нарешті, можна прямим текстом проситися в білий список до вм на форумі або в обговоренні замовлення.
  • Зробіть портфоліо на базі своїх кращих робіт. Детальніше про це можна почитати в розділі «Портфоліо копирйтера». Посилання на своє портфоліо стане вам у пригоді в майбутньому в різних ситуаціях.

wq1Как-заработать-в-Адвего-от-100-до-300-рублей-в-деньНе так давно на Адвего ввели систему рейтингу авторів. Так званий «ТОП авторів». Потрапляння в список 100 кращих авторів біржі гарантує запрошення в БС до багатьом ВМ.

 

Подивитися ТОП можна так: Адвего — Вебмайстру — Автори — Кращі автори. Або за адресою — http://advego.ru/authors/ — це ТОП кращих авторів за весь час. А кращі автори за місяць: Адвего — Вебмайстру — Автори — Кращі за місяць — http://advego.ru/authors/month/

 

Щоб потрапити в ТОП, потрібно добре і багато працювати. Подробиць попадання в ТОП адміністрація не розкриває, але враховується багато факторів: кількість виконаних робіт, відсоток відмов, ккд і т.д.

——————————————————————

Вернуться на Главную страницу

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code