Постинг | Робота копірайтером на Advego

Постинг

post1logitech-media-keyboard-elite-lo-mejorПостинг — створення коротких повідомлень (коментарів, постів) на форумах, блогах і т.д. В перекладі з англійської, постинг (posting.англ) — повідомлення, запис. Довжина такого повідомлення рідко перевищує 1000 знаків, зазвичай 50-300 знаків. По суті, це той же копірайтинг в кілька специфічній формі. Копірайтер, виконує замовлення на постинг — постер. Повідомлення, оставляемое постером — пост. Существеут безліч видів постінга з різними завданнями, залежно від типу ресурсу, на якому залишаються пости, і від того, з якою метою це робиться.

Найбільш поширені види постінга:

  • Постинг в блогах (коментування блогів)
  • Постинг на форумах (залишення повідомлень на форумах)
  • Постинг в соціальних мережах, каталогах і т.д.

Постинг в блогах
Одна з цілей — наповнення блогу коментарями, створення «живого» блогу, коли господар блогу сам замовляє написання нових коментарів у себе в блозі. Існують замовлення та коментування блогів з метою залишення посилання на сайт замовника. Ви шукаєте блоги зазначеної тематики і коментуєте підходящі по темі запису, залишаючи в поле «Сайт» посилання на сайт замовника і за це отримуєте гроші. Посилання на сайт відображається поруч з вашим ніком над коментарем або сам нік є текстом посилання.

Для чого це потрібно замовнику? Такі параметри сайту, як ТІЦ (Тематичний індекс цитування), PR (PageRank), трастовий і т.д. вираховуються в залежності від кількості зовнішніх посилань на сайт. Чим більше зовнішніх посилань на сайт, тим краще. Зовнішні посилання збільшують ці параметри, що дозволяє більш ефективно монетизувати сайт. Більш детально про постінгу посилань читайте тут.

Ваш коментар в блозі повинен пройти модерацію і не бути видалений господарем блогу, інакше разом з ним зникне і посилання на сайт замовника. Тому не варто обмежуватися такими фразами, як «Дякую за статтю», «Чудова стаття» і т.д. Подібні коментарі, що не несуть ніякого смислового навантаження, видаляються без розбору, тому господарі блогів оберігають свої ресурси від спаму і від «порожніх», безглуздих коментарів. Інша мета постингу в блогах — залучення відвідувачів. Якщо ваш комент цікавий — знайдуться охочі подивитися і ваш сайт.

Постинг на форумах

post3i (1)Постинг на форумах покликаний вирішувати схожі з попереднім видом постінга завдання, але тут акцент робиться на залучення відвідувачів. У потрібній гілці форуму ви створюєте повідомлення з ненав’язливим пропозицією сайту замовника, як джерела необхідної інформації з обговорюваного питання або повідомлення з посиланням реклами товару або послуги.

Ще один вид постингу на форумах — розкрутка та наповнення повідомленнями нових, тільки що створених, або трохи деградованих форумів. Ви створюєте нові цікаві теми, задавайте в існуючих темах, що створюєте вигляд активного спілкування на цьому ресурсі і тим самим робите його більш привабливим в очах відвідувачів. Приклад виконання такого замовлення можна подивитися тут.

Так само, як і в постінгу по блогах, тут немає місця шаблонним недолугим повідомленнями, типу «так я згоден», «в принципі правильно написано» і т.д. Такі коменти не будуть оплачені з великою часткою ймовірності. Замовнику потрібна дискусія і залучення в неї нових учасників. Це далеко не всі цілі і завдання постингу на форумах, які може ставити замовник. Їх набагато більше.

Постинг по соціалкам

Постинг по соціалкам має схожі принципи з постінгом по форумам і блогам, плюс замовлення на запрошення друзів у групи ВК, Facebook і т.д. і т.п. До постинг можна віднести і створення заміток в каталогах і блогах. По суті це невеликі статті новинного, рекламного або інших типів.

Переваги постінга полягають у простоті завдань і швидкості їх виконання. Більшість копірайтерів починає свій шлях саме з постінга. На біржах копірайтингу можна знайти безліч замовлень на постинг за наповненням форумів, блогів, постінгу посилань замовника, рекламних замовлень і т.д. На тій же Advego таких завдань море.

Висновок — постинг, як вид копірайтингу, звичайно, не самий високооплачуваний, але він може послужити непоганою відправною точкою для автора-початківця. Є й затяті постери, які спеціалізуються тільки на цьому виді копірайтингу.

_______________________________

Вернутися на Головну сторінку

 
 
Лічильники
Теґи