Як підняти ТІЦ?

СнимокРано чи пізно перед кожним власником сайту/блогу, бажаючим заробляти, постає питання нарощування пузомерок, зокрема ТІЦ. Не секрет, що цей показник збільшує дохід вебмайстра з таких видів заробітку на сайті, як продаж посилань, здача місця під рекламу і т. д. Причому збільшення доходу з підвищенням ТІЦ досить істотне.

 

В інтернеті опубліковано багато матеріалів на цю тему. Про це пишуть всі кому не лінь. На нульових блогах ви знайдете детальні інструкції щодо підняття ТИЦ і PR, на сайтах під АГС вам запропонують докладний мануал про те, як уникнути фільтрів Яндекса і т. д.

 

Одним словом, матеріалів море, але знайти щось дійсно варте уваги в цій купі інформаційного сміття не так просто.

 

Знесилена тривалими пошуками ефективного способу підняття ТІЦ, купка прогорілих московських манимейкеров вирішила діяти нахрапом. Ними, по дорозі з роботи, в сквері була отловлена співробітниця офісу Яндекс, якої в ультимативній формі було запропоновано розкрити секрет підняття ТІЦ.

 

Нічтоже сумняшеся, жінка розповіла рецепт підняття ТИЦ, яким з нею поділився один з топ-менеджерів компанії Яндекс на Новорічному корпоративі:

YouTube Трейлер

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code