Як заробити на статтях? | Робота копірайтером на Advego

Як заробити на статтях?

zarabotat-statiЗаробити на статтях в інтернеті цілком реально. Навіть варто сказати, що цей вид діяльності вимагає мінімум початкових знань і навичок. Хіба що знання російської мови, так як тексти з помилками не користуються великою пошаною. Багато успішні інтернет-підприємці починали свій шлях саме з заробітку на власних статтях.

 

Як же заробити на статтях в інтернеті і хто мені буде платити?


Кожному сайту для успішного просування постійно потрібні нові унікальні статті. Якщо на сайті регулярно з’являються свіжі матеріали, значить він не покинутий, ним займаються, його розвивають, стежать за актуальністю інформації, що надається, і пошукові системи відносяться до такого сайту позитивно, ставлячи на високі позиції в пошуку.

Не буде нових статей — не буде і високих позицій, а значить не буде і відвідувачів, так як абсолютна більшість користувачів приходять на сайти саме з пошукачів. Серйозні сайтовласників мають десятки і навіть сотні сайтів, для яких кожен день потрібні нові статті, і вони готові платити за них.

Де я можу запропонувати свої статті власникам сайтів?


Для купівлі-продажу статей в інтернеті існують біржі копірайтингу або текстові біржі. Таких бірж існує кілька десятків. Новачкові варто спробувати себе на самих популярних майданчиках — Advego, Textsale, Etxt. Треба зазначити, що біржа Advego в більшій мірі спеціалізується на роботі з замовленнями (вебмастер дає завдання — ви пишете статтю на потрібну тему), а Textsale орієнтована на продаж готових статей (ви пишете статтю на будь-яку тему і виставляєте її в магазин статей Textsale). Крім бірж копірайтингу, статті продати або отримати замовлення на тексти можна на seo-форумах. Нерідко власники сайтів на seo-форумах підбирають собі копірайтерів для наповнення ресурсів статтями.

Якщо якісь професійні тонкощі та секрети у справі заробітку на статтях?


Як і в будь-якому іншому справі, в заробітку на статтях існує безліч нюансів, які пізнаються з досвідом. У новачків в копірайтингу виникає безліч питань (посилання клікабельні):

1 — «як писати статті?»
2 — «статті на які теми краще продаються?»
3 — «що таке унікальність тексту і як її перевірити?»
4 — «як придумати заголовок до статті?»
5 — «як працювати на біржі Advego?»
6 — «як вставляти ключі в текст?»
і так далі

Відповіді на всі ці питання можна легко знайти у Всесвітній павутині. Безліч сайтів на даний момент висвітлюють тему заробітку на статтях.
З чого почати новачкові?
Спробуйте почати з біржі Advego. Зовсім не обов’язково відразу братися за статті, почніть з постінга — написання коментарів за гроші на тих же форумах. Після постінга переходьте на замовлення за рерайтингу, а потім на написання авторських статей. Від вас потрібно лише бажання навчатися і наполегливість.

 
 
Лічильники
Теґи