Рерайтінг

rewРерайтінг як засіб уникализации тексту
Способи і правила рерайтингу

Рерайтинг — це переписування тексту своїми словами. Майже те ж саме, що виклад у школі. Для чого потрібен рерайтинг? Він потрібний для уникализации контенту. Текст переписують, щоб він став унікальним з точки зору пошукових систем і сприяв просуванню сайту, на якому розміщений. Людей, які займаються цим професійно, називають рерайтерами.

Неунікальний контент призводить до пессимізації сайту, випадання сторінок з пошуку, і, як наслідок, до відсутності відвідуваності. Тому всім потрібні тільки унікальні статті, які можна отримати, зробивши рерайт будь-якого матеріалу, знайденого в інтернеті (як один із способів). Починати займатися рерайтинг найкраще на цій біржі з простих замовлень. Як це зробити описано на даному сайті в повному обсязі. Меню зліва, читаємо.

Способи рерайтингу


Найкращий спосіб — прочитати повністю вихідний текст, накидати його план, тобто виділити основні думки, факти і переписати на основі цього плану своїми словами, не заглядаючи в исходник. Це метод глибокого рерайтингу, так як він дозволяє повністю змінити форму подачі матеріалу, структуру речень і абзаців, зберігши лише початковий сенс статті. Даний спосіб є найбільш поширеним і ефективним. Можна і не накидати план, а просто переписати текст своїми словами.

Другий спосіб рерайтингу — відкрити обидві статті (исходник і рерайт) в одному вікні і поступово, абзац за абзацом, переписати вихідний текст, замінюючи слова на синоніми, перефразовуючи, змінюючи мовні звороти і т. д

Приклад зміни пропозиції при такому способі рерайтингу:
«Моя дружина не любитьмелодрами»
«Моїй дружині не подобаються романтичні фільми про кохання»

При такому способі рерайтингу можна міняти місцями слова і цілі речення, додавати свої фрази за змістом, заміняти двослівні обороти одним словом (купити — зробити покупку), додавати уточнюючі прикметники, довгі пропозиції розбивати на короткі, короткі компонувати в довгі, замінювати на слова і цифри назад і т. д. Способів змінити вихідний текст дуже багато.

Кілька правил рерайтингу:
Заголовок теж вимагає рерайта
Ваш текст повинен зберегти сенс вихідної статті та її обсяг
При рерайтинге не варто використовувати пряму мову і вигадувати факти, яких немає в исходнике
Відтворення оригінального стилю статті при рерайтинге досягається за допомогою застосування слів тієї ж забарвлення, що і в исходнике
Ще один різновид — seo-рерайтінг, суть якого полягає навіть не в уникализации існуючого контенту, а в наповненні його ключовими словами до потрібної густини. Використовується як метод оптимізації тексту під пошукові системи для поліпшення ранжирування документа.

Для багатьох рерайтинг — основний спосіб створення унікального контенту для вашого сайту. Якщо просто скопіювати чужу статтю — нічого хорошого не вийде, пошуковики застосують санкції і ваш сайт так і залишиться на задвірках пошукової видачі. А при грамотному і глибокому рерайтинге можна поборотися за місце в топі з того чи іншого запиту. Тому попит на тексти, отримані таким чином досить великий.

Отриманий за допомогою рерайта текст перевіряємо на унікальність. Потрібний відсоток унікальності озвучує замовник. Зазвичай це більше 95% Advego Plagiatus з налаштуваннями шингл/фраза 4/4.
Про те як робити рерайт читаємо тут і дивимося відео нижче.

Відеоуроки по рерайтингу тексту:

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code