Копирайтинг – с чего начать?

kopirayter

Ви вирішили що копірайтинг робота це ваше, то ви хочете писати тексти і отримувати за це гроші, але не знаєте з чого почати? Будь-яка справа починається з підготовки і копірайтинг не виняток. Якщо до цього моменту у вас не було ніякого досвіду в написанні статей, хіба що окрім творів у середній школі, скористайтесь курсами копірайтингу від визнаних метрів, це дозволить вам швидко підвищити свій рівень і почати заробляти копірайтингом в рази більше. Зареєструйтеся на біржі копірайтингу Адвего і виконайте кілька замовлень по написанню оплачуваних коментарів на форумах. Заодно освіжіть свої знання правил російської мови.

 

Якщо з коментуванням впоралися «на ура» і вам хочеться більшого — беріться за нескладний рерайтінг. Все це складові такого поняття як копірайтинг робота. На тій же Адвего є безліч замовлень подібного плану. Вам дають невеликий вихідний текст, який ви повинні «відрерайтити», тобто переписати своїми словами, щоб він став унікальним. Згадайте виклад в школі. На думку багатьох, набагато легше прочитати вихідний текст і просто викласти його своїми словами, ніж переробляти пропозиція за пропозицією, замінюючи слова исходника на синоніми.

 

Після рерайтингу переходите до написання власних статей. Хоча написання статей, по суті, в більшості випадків представляє з себе той же рерайтинг текстів з інтернету, просто оригінал (або исходники) вам доводиться шукати самостійно. Замовник задає тему статті, ви шукаєте в інтернеті інформацію по даній темі, читаєте статті і пишете потрібний текст. Якщо потрібно — вставляєте ключі. Більш докладно розібратися з цією професією вам допоможуть курси копірайтингу від визнаних метрів.

 

Деякі автори починають копирайтерскую діяльність не з виконання замовлень, а з продажу готових статей на біржах, однак тут вже треба розбиратися в популярних тематиках, в оптимізації тексту, ключові слова і т. д., інакше статті не будуть швидко розкуповуватися. Адвего є майданчиком, з якої найпростіше почати роботу новачкові-копірайтеру, але в Рунеті існують і інші біржі копірайтингу.

 

Тепер, коли у вас вже є певний досвід в написанні статей, варто зареєструватися та на інших популярних біржах:

 

  • TextSale.ru — більше підходить для продажу готових статей
  • Copylancer.ru — тестове завдання, біржа авторів з досвідом роботи
  • Free-lance.ru — біржа фрилансинга, дуже висока конкуренція
  • Etxt.ru — перевірка правопису і тестовий рерайт

Поступово ви вивчите ці майданчики і самі виберете ті, на яких вам більше подобається працювати. Багато копірайтери працюють на декількох біржах одночасно, так як конкуренція висока і потрібно постійно шукати нові замовлення.

 

З часом з’являться постійні замовники, які стануть забезпечувати вас роботою. Не зайвим буде запропонувати свої послуги копірайтера на форумах, де збираються сайтовласників, наприклад на тих же seo-форумах можна знайти відмінних замовників. Найвищий ступінь у розвитку копірайтера — написання рекламних (продають) текстів.

 

Ця стаття дає лише приблизне уявлення про те, що таке копірайтинг і з чого почати роботу копірайтером в інтернеті. В інших статтях цього сайту ви знайдете всі відсутні відомості.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code