Рекламний текст | Робота копірайтером на Advego

Рекламний текст

82155795-1369998201_ozpp-nel-zya-v-reklamu-vozvraat-luchee-i-1

Рекламний текст — це тип текстового матеріалу, головною ідеєю якого є залучення уваги цільової аудиторії до того або іншого пропозицією на ринку, з метою показати вигідні сторони цієї пропозиції і спонукати читачів скористатися рекламованими послугами, зробити покупку товару і т. д. Поняття «текст, що продає» входить в категорію рекламних текстів.

 

Особливості написання таких текстів — це досить об’ємна тема. Головний критерій оцінки того або іншого рекламного тексту — його ефективність, тобто результат — відсоток людей, які скористалися послугами, купили товар або виконали інше потрібне дію після прочитання рекламного тексту (конверсія %).

 

Складання ефективних рекламних (продають) текстів — це вершина майстерності копірайтера. На популярних біржах контенту мало замовлень на рекламні тексти, так як, в основному, їх замовляють у копирайтерских конторах або фрілансерів за рекомендацією і оцінюються вони набагато дорожче звичайного текстового матеріалу для сайтів. Однак, загальний обсяг замовлень на рекламні тексти в інтернеті досить великий і продовжує неухильно рости.

 

У кожного автора є свої способи і секрети написання ефективних рекламних текстів — свій «ударний файл», який напрацьовується роками. Вам багато навіть скажуть, що без «ударного файлу» не буває копірайтера. Одним словом, «ударний файл» — це власна колекція ефективних рекламних текстів, які дійсно працюють. Побачивши де-небудь «зачепила» вас текст — збережіть його і використовуйте у своїй роботі. Так ви досить швидко зможете зібрати власну колекцію ефективних текстів, ідеї яких завжди можна застосовувати у своїй діяльності. Ще один шлях — купити чужий досвід.

 

Рекламні тексти є основним видом копірайтингу. Не секрет, що бізнес давно і щільно увійшов у Всесвітню павутину. Свої сайти мають маленькі регіональні фірми, так і великі корпорації. Через Інтернет щоденно здійснюється величезна кількість продажів. Всім відомо, що ведення бізнесу неможливе без адекватної реклами. Саме ефективні рекламні тексти, слогани, складені копірайтерами, допомагають знаходити нових клієнтів і триматися на плаву у вирі конкурентної боротьби.

 

Спонукати людину зробити яку-небудь покупку або замовити послугу насправді неймовірно важко. Для того, щоб рекламний текст виконував покладені на нього завдання, копірайтер повинен розбиратися в найтонших нюансах людської психології і майстерно володіти мистецтвом переконання словом. Хоча все це досяжно при відомій частці наполегливості та бажання вчитися.

 

 

 

Структура рекламного тексту


Не без підстав вважається, що грамотне складання рекламного тексту безпосередньо впливає на його ефективність. Класична структура рекламного тексту складається з наступних елементів:

 

  • заголовок
  • підзаголовок
  • основний текст, що складається з введення, основної частини та висновків
  • слоган

 

Правильно складений заголовок повинен заволодіти увагою читача і не залишити йому шансів пройти повз. Від ефективності заголовка залежить успіх всього тексту.

 

Підзаголовок служить сполучною ланкою між заголовком і основним текстом. Підзаголовок зобов’язаний посилити і підтримати інтерес, викликаний заголовком тексту.

 

Основний текст — найбільш об’ємна частина рекламного повідомлення, яка розкриває тему, анонсовану в заголовку. Введення вводить читача в курс справи. Основна частина описує переваги і вигоди даної пропозиції, з наданням потрібних фактів і прикладів. У висновку дається короткий резюмуюче узагальнення викладених фактів і робиться висновок.

 

Слоган — девіз, коротка фраза, що запам’ятовується надовго і відображає всю суть рекламної пропозиції. Ключовий елемент.

 

В структуру рекламного тексту можуть бути додані, залежно від обставин, і інші елементи, такі, як: відгуки покупців, фраза-відлуння тощо.

rec2

 
 
Лічильники
Теґи