Як продати статтю

moneyПродаж власних статей — один з реальних способів заробітку не тільки для професійних веб-райтерів, але і для всіх бажаючих. В інтернеті працює величезна кількість сайтів, які потребують постійного притоку нових унікальних текстів.

Основна частина текстів продається і купується в магазинах статей при біржах контенту. Найбільш популярні в Рунеті магазини статей: Textsale.ru, Advego.ru, Copylancer.ru, Etxt.ru і т. д. Повний список тут. На цих майданчиках є можливість працювати як на замовлення, так і писати у вільний продаж. Для цього достатньо просто зареєструватися в якості автора і виставити свою статтю/статті на продаж.

Заголовок
Опис статті
Короткий текст
Основний текст
Вибір розділу
Вибір теми
Ціна статті

payment

 

На що звернути увагу при продажу статті:

*Заголовок статті (назва)

Заголовок статті має першорядне значення. Покупець в магазині не бачить основного тексту статті. Він становить думку і приймає рішення про покупку тільки на основі заголовка, опису і короткого тексту статті.

Само собою, наявність помилок/описок у назві статті неприпустимо. Крапка в кінці заголовка не ставиться. Не варто виділяти весь заголовок великими літерами.

У заголовок бажано включати потрібний ключовий запит, під який оптимізована стаття, плюс додати щось таке, що зацікавить покупця і зробить його заголовок, не покупця!) оригінальним. Приміром, стаття заточена під ключ «вибрати холодильник», заголовок може бути таким: «Як вибрати холодильник і залишитися задоволеним».

*Опис статті

Так як покупець не може бачити текст вашої статті, він орієнтується на заголовок і опис. Нерозумно було б не скористатися цим і не приділити належної уваги заповнення даного поля. В межах дозволеної кількості символів розкажіть про що ця стаття, яку розкриває тему, для кого написана.

Пам’ятайте, що судити про якість усієї статті замовник буде за стилем, наявності або відсутності помилок в описі. Висновок: опис статті має показати всі кращі сторони вашого стилю і не мати ніяких помилок. Вылижите його повністю і зробіть інформативним і красивим. Тоді буде успіх. Інакше немає. І не варто в описі нахвалювати статтю, повірте — це не чіпляє.

*Короткий текст статті (уривки зі статті)

На багатьох біржах ви самі можете вибрати — яка частина тексту буде показана в цьому полі. Не використовуйте великі фрагменти статті в короткому тексті. Одне-два речення достатньо. Короткий текст крадуть і стаття втрачає унікальність.

*Основний текст (тіло статті — сама стаття)

Не пишіть статті менше 2000 знаків, якщо пишете — ставте ціну на мінімум
Розбивайте текст на абзаци за 3-4 пропозиції
Не пишіть від першої особи. Такі статті не користуються попитом
Не стверджуйте там, де не впевнені
Помилки, описки: прочитайте текст кілька разів перед тим, як відправити
Прочитайте статтю з виразом, вголос, виправте «коряві» місця (ви їх відразу помітите)
Не повторюйте одні і ті ж слова з речення в речення
Займенник «Ви» з великої букви писати не варто
Не допускайте друкарських помилок: зайві прогалини, дефіс замість тире і т. д.
Перевіряйте статті на унікальність перед відправкою

*Вибір розділу

Уважно поставтеся до вибору розділу. Не варто поміщати статтю про стільці для кухні в розділ «Подорожі» і навпаки. Інакше зацікавлений покупець просто її не знайде. Подивіться статті, додані іншими авторами, що вони описують і в якому розділі розміщені.

*Вибір теми статті

При написанні статей слід орієнтуватися на популярні теми, які користуються попитом. Список таких тематик ви можете побачити в будь-якому магазині. Пишіть статті на теми, які в недалекому майбутньому будуть популярні. На даний момент (26.05.12) прикладом можуть служити наступні запити: «Люди в чорному 3», «Євро-2012» і т. д. Думаю, сенс зрозумілий. Великим попитом у відповідний період користуються статті на святкову тематику — День святого Валентина, Новий рік, День Перемоги і т. д.

*Ціни

Ви вправі виставити будь-яку ціну за свої тексти. Початківцям веб-райтерам, напевно, варто орієнтуватися на середні ціни для вибраного розділу в магазині статей. З придбанням якоїсь популярності і підвищенням попиту на ваші тексти, ціни можна підняти.

Для отримання додаткових відомостей про те, як продати статтю на тій чи іншій біржі, є сенс поспілкуватися, або просто почитати форум при біржі. Знайдете багато цікавого.

 

 Повернутися на Головну сторінку

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code