Перевірка унікальності тексту

a6

Перевірка унікальності тексту – одне з найважливіших дій вебмастера при наповненні сайту матеріалами. Унікальність тексту є однією з основних характеристик текстових матеріалів, що публікуються в мережі Інтернет. Текст вважається повністю унікальним, якщо більше ніде в інтернеті використовується комбінація слів не зустрічається. Тобто ніде не повторюються фрази з тексту.

Сайти, що містять неунікальний контент, набагато гірше ранжуються пошуковими системами, не займають високі позиції у видачі і тому не мають великого припливу відвідувачів.

Всі намагаються наповнювати свої сайти лише унікальним текстовим матеріалом. Звідси і досить жорсткі вимоги до унікальності текстів, що замовляються копірайтерам.

Останнім часом на Адвего і на інших текстових біржах були анульовані акаунти безлічі авторів, які намагалися продавати тексти з низьким відсотком унікальності.

Щоб не потрапити в подібну ситуацію, треба грамотно виконувати перевірку на унікальність продаваних статей і текстів всіх виконуваних замовлень.

Досить точно перевірити текст на унікальність можна за допомогою програм – Advego Plagiatus і Etxt Антиплагіат. Для повної впевненості перевіряйте тексти обома програмами відразу.

Багато забивають у запит на пошук «Advego Plagiatus завантажити», а завантажити свіжу версію Advego Plagiatus завжди можна тільки на сайті біржі Advego.

a4

 

 

 

 

Програму Etxt Антиплагіат можна завантажити на сайті біржі ETXT.

a5

 

 

 

 

 

 

 

Ці програми мають різні алгоритми пошуку збігів. Використавши обидві, можна гарантовано отримати точний результат і позбавити себе від претензій з боку адміністрацій бірж контенту і ваших замовників, які бажають отримати певну унікальність тексту.

Унікальність текстів вимірюється у відсотках. 100% – повна унікальність текстового матеріалу.

Як налаштувати Advego Plagiatus
Програма Advego Plagiatus має досить простий і зрозумілий інтерфейс.

a1

 

 

 

 

 

 

Для перегляду налаштувань програми, тиснемо зверху «Перевірка унікальності», у випадаючому меню «Налаштування» і потрапляємо в налаштування програми:

a2

 

 

Таймаут – скільки секунд програма буде чекати відповіді від серверів. Потрібно регулювати так, щоб звести до мінімуму повідомлення, типу «перевищено інтервал очікування». Якщо таких повідомлень багато – збільшуйте таймаут кроками по 10 секунд і пробуйте. Чим повільніше ваш інтернет, тим більше повинен бути таймаут.

Розмір шингла. Шингл – уривок тексту без стоп слів, розділових знаків, прийменників і т. д. тобто все, що не несе смислового навантаження – прибирається.

Пропозиція: Advego Plagiatus – це програма для перевірки унікальності текстів.

Шингл: Advego Plagiatus програма перевірки унікальності текстів.

Advego Plagitus ділить весь текст на шинглы і по черзі відправляє на пошук збігів у пошукові системи.

Розмір шингла – кількість слів у шингле. Оптимально – 4.

Розмір фрази – кількість слів у реченнях, за якими буде вестися пошук. Згідно з останнім вимогам біржі — 4.

Поріг збігів для завершення – відсоток знайдених збігів, при якому програма припиняє перевірку. У мене стоїть 0, т. к. я часто шукаю копіпаст зі своїх сайтів. У цьому випадку пошук не переривається при будь-якому відсотку знайдених збігів.

У полі «Пошукові системи» – пошуковці, за якими буде вестися пошук. Можна залишити за замовчуванням. Якщо у вас повільний інтернет – залиште тільки Яндекс і Google, цього цілком достатньо.

Для отримання максимально точного результату бажано перевіряти тексти розміром не більше 2000 знаків. Якщо текст об’ємніше – перевіряйте частинами. Однак якщо замовник не пред’являє таких вимог, то перевіряємо весь текст цілком.

Якщо ви будете перевіряти багато великих текстів один за іншим — пошуковики вас забанять. Тому треба робити перерви на 5-10 хвилин і перевіряти частинами.

Іноді при перевірці тексту плагиатусом ваш антивірус може видавати повідомлення про наявність вірусів. Не звертайте на це уваги, віруси знаходяться на сайтах, які переглядає плагиатус і для вашого комп’ютера вони не представляють ніякої загрози.

Бажано використовувати тільки «Глибоку перевірку».

a3

 

 

 

 

Програма Etxt Антиплагіат має безліч різних налаштувань, але для звичайної перевірки текстів на унікальність можна всі параметри залишити «за замовчуванням».

Список основних функцій програми перевірки унікальності текстів Etxt Антиплагіат. Програма вміє:

a7

 

 

 

 

 

 

Повернутися на Головну сторінку

 

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code