Статті, які купують

СнимокПро що написати статтю? Актуальне питання, яке турбує копірайтерів, особливо початківців. Кожному копірайтеру хочеться, щоб виставлений на продаж текстовий контент швидко знайшов свого покупця, а не висіло мертвим вантажем у списку продажів.

Раз на Раз, звичайно, не доводиться, але загальні тенденції виділити можна. Сьогодні на ринку словесного контенту користуються заслуженим попитом кілька категорій. Робимо ставку на ці категорії і, швидше за все, виграємо. Які ж статті затребувані і чому?

Списки пошукових запитів, які відображають деякі біржі, присвячені купівлі-продажу унікальних текстів, свідчать про те, що статті будівельної тематики розкуповують дуже активно. Інформації про різні будматеріали і будівельні роботи в мережі Інтернет можна відшукати масу.

Будь-який хоч трохи грамотний і талановитий виконавець зуміє виконати рерайтінг або на основі вже наявного матеріалу написати авторську роботу.

Будівельна тематика – щедра нива як для новачка, так і для професійного копірайтера. Величезна кількість фірм, що спеціалізуються на ремонті і будівництві, містять сайти в Мережі, і всі ці сайти потребують наповнення.

Сексуальна сторона життя, незважаючи на велику кількість графічного і відео-контенту, продовжує цікавити людські думи. Знайти грамотний матеріал про секс не настільки легко, як здається, а все те, що вже є, далеко не нове і не унікально. В результаті автор, який пише свіжі унікальні статті про оригінальні еротичні практики, буде винагороджений за труди. Клієнтами таких копірайтерів стануть інтернет-магазини «товарів для дорослих» і жіночі портали.

Тематика «медицина, краса і здоров’я» вимагає наявності спеціальних знань для написання авторських робіт. Можна, зрозуміло, виконувати рерайтинг текстів з «Всесвітньої павутини», можна переписувати медичні довідники, можна навіть публікувати народні рецепти. Погляньте на пошукові запити! Люди шукають інформацію про лікування найрізноманітніших захворювань і підтримці гарного зовнішнього виду, їх цікавить все: і масажний стіл, і дієти, і кошти від простатиту, і т. д. і т. п. Логічно припустити, що текстовий контент з даної теми завжди буде користуватися попитом.

copywriting

Копірайтинг про копірайтинг не є абсурдною грою слів. Це перспективний напрямок для виконавців. Щодня в мережі з’являються нові блоги, присвячені копірайтингу як професії, і блогери охоче купують тексти для ресурсу. Можна написати безліч статей, інтерес викличе навіть авторський погляд на ті чи інші проблеми сфери, попитом будуть користуватися різні нові гайди (про швидкий старт, професійному зростанні та пошуку роботодавців).

Інші популярні тематики – це тексти про роботу, вакансії, про дітей, про сайтобудуванні, про психологію та бізнесі. При бажанні завжди можна знайти улюблену тематику, з якою буде легко і зручно працювати, і незабаром вже замовники будуть вибирати саме вас.

prazdniki

В певний час дуже великим попитом користуються статті на тему різних свят і всього, що з ними пов’язано. Наприклад, в наступному місяці буде дві святкові дати: 23 лютого – День захисника Вітчизни і День святого Валентина. Статті на теми, присвячені цим свят будуть користуватися величезним попитом у передсвятковий період. Те ж саме відноситься і до статей на теми інших знаменних дат у відповідне їм час – Новий рік, 8 березня, День Перемоги, День Росії і т. д.

Бажано оптимізувати «святкові» статті під потрібні ключові запити. Йдемо в статистику ключових слів Яндекса, пишемо в рядку пошуку назву свята і нижче тиснемо «підібрати». Праворуч і ліворуч бачимо популярні запити користувачів на дану тему з зазначенням кількості запитів в місяць. Ось вам і конкретні теми статей, і потрібні «ключі».

wordstat

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Повернутися на Головну сторінку

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code