Навчитися швидко друкувати

Як навчитися швидко друкувати?

вкнке6

Переваги цього методу:
Помітне збільшення швидкості друку, а значить і загальної продуктивності вашої роботи.
Знижується втома очей. Адже тепер вам не потрібно постійно дивитися на «клаву» при наборі тексту. Ви можете друкувати в темряві.
Ви ні на що не відволікаєтеся, висловлюючи свої думки за допомогою набору тексту і викладаєте їх більш легко і правильно.
Оволодіння методом сліпого десятипальцевого набору тексту виведе вас на абсолютно новий рівень ефективності та продуктивності роботи. Вам відкриється багато нових горизонтів діяльності та сама робота копірайтером стане набагато приємніше і легше.
У Мережі існує багато програм і тренажерів по оволодінню методом сліпого десятипальцевого набору. Більшість з них платні. Це такі програми, як: «Соло на клавіатурі», VerseQ і т. д. Ви можете без праці знайти їх через пошукові системи.

st1

Але існують і безкоштовні, але не менш ефективні програми-тренажери. Одна з безкоштовних – Stamina. Програма ефективна, а навчання побудоване в ігровій формі. Спочатку треба почитати розділ «Айболит». Його можна знайти в програмі, клікнувши зверху «Допомога»- «Айболить». Там є достатньо повний опис того, як пройти навчання.

Для початку вам буде потрібно набирати літери з рядка, що перемежовуються з пробілами. Потрібні літери дублюються на віртуальній клавіатурі знизу. Там же позначені сектори розташування пальців обох рук на клавіатурі.

Вправу треба виконувати за можливості не дивлячись на «клаву». Починається курс навчання з повторення одних і тих же букв, щоб закріпити рефлекторне знаходження клавіш на клавіатурі. Всі роз’яснення та доповнення до програми можна знайти на офіційному сайті — Stamina.ru.

ргшщнеа

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Перед навчанням треба відключити програми з автоматичного перемикання розкладки. У Punto Switcher це робиться так — пкм по значку в треї — автопереключення (галка зніметься. потім не забудьте включити тим же способом).

Stamina 2.5
ОС: Всі

Розмір: 4.63 Mb

Скачати можна тут. Файл exe. Завантажуєте; запускаєте, вказавши папку установки. Або завантажити на офіційному сайті.

Як альтернатива – можна спробувати ще одну непогану програму по оволодінню методом сліпого десятипальцевого набору тексту. Це програма — Rapid Typing 3.4.5

Rapid Typing 3.4.5
Розмір: 5.87 Mb

Мова: російська, українська, англійська і т. д.

Скачати можна тут. Скачуєте і запускаєте, вказавши папку установки.

 

 

Повернутися на Головну сторінку

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code