Копірайтер профі | Робота копірайтером на Advego

Копірайтер профі

Професійний копірайтер. Як ним стати?

copywriter

Це тільки на перший погляд може здатися, що копірайтер – це проста професія, яка не вимагає особливих зусиль і тимчасових витрат. На ділі це не тільки творчий, але й дуже трудомістка спеціальність, яка заслуговує поваги, так само як і достойної оплати. І саме таку оплату й отримують грамотні і затребувані майстра. Якщо вам цікаво, як вони цього добилися, давайте обговоримо питання про те, як стати професійним копірайтером.

Насамперед, ви повинні володіти хорошим складом і дуже багатим словниковим запасом. Скільки книг ви прочитали за своє життя? Багато? Значить, у вас точно є потенціал. Адже читання розвиває інтелект, удосконалює знання в російській мові (а грамотність в наш час дуже важлива) і збагачує вашу мову. Так що, якщо ви завзятий читач, то це величезний плюс і передумова до того, що ви зможете стати професійним копірайтером.

Інтернет – величезна скарбниця інформації, до якої ви можете звернутися в період творчої кризи. Тому, щоб в майбутньому у вас завжди були якісь напрацювання, краще готувати їх заздалегідь і зберігати в спеціальному відділенні, яке прийнято називати «ударний файл». Адже напевно по Мережі ви частенько ходите, і вам то й справа трапляються якісь цікаві теми, вирази, вислови та афоризми.

Подумайте, що ви могли б ужити, в яких матеріалах ви можете запозичити стиль оповіді (щоб зробити свої роботи більш оригінальними і цікавими), в яких цікава сама ідея, і ви хотіли б висловити її зі своєї точки зору і т. д. Ударний файл не збирається за один день, він є результатом накопичення протягом тривалого часу.

Намагайтеся тренувати різноманітність мовлення, це допоможе вам стати професійним копірайтером. На стадії навчання, а також і згодом беріть для себе будь-яку тематику і постарайтеся описати її найбільш доступним і цікавим способом. Середа Інтернет дуже багата, а тому в ній затребувані будь-які тематики, і чим більше напрямків ви освоїте, тим більш універсальним фахівцем зможете стати. А це означає, що і рівень вашого доходу буде відповідно зростати.

Щоб стати професійним копірайтером, слід також враховувати і те, що вам доведеться спілкуватися із замовниками, а тут потрібно не тільки терпіння і доброзичливий підхід, але й створення сприятливого іміджу!

Подивіться це відео до кінця і ви більше ніколи не будете питати: «Копірайтер хто це?».

Пояснення до відео:

Спочатку на картонці був напис «Подайте мені я сліпий»

Копірайтер виправив її на «Сьогодні прекрасний день, але я не бачу його»

 

 

Повернутися на Головну сторінку

 
 
Лічильники
Теґи