Оптимізація сторінок

Оптимізація сторінок

Оптимізація сторінок сайту під пошукові системи має величезне значення при просуванні в топ пошуку з того чи іншого запиту. Не можна сказати, що внутрішня оптимізація сторінки вирішує все, однак від неї залежить багато чого.

Звичайно, є безліч інших факторів, що впливають на ранжирування сторінок у пошуку: траст сайту, посилальна маса, регіон сайту, код сайту, перелінковка і т. д., але без грамотної оптимізації самої сторінки домогтися гарних результатів майже неможливо. SEO – досить складна наука і займатися самостійним просуванням сайту без досвіду непросто.

Ось так виглядає схема правильно оптимізованої сторінки:

кнаншлпнгшщлдр

Тег Title — назва сторінки. Має першорядне значення, хоча на самій сторінці сайту ми його не бачимо. Вміст цього тега виводиться в самому верху браузера, над усіма панелями. Але саме вміст цього тега є головним назвою документа з точки зору пошукових систем.

В теге Titl повинен обов’язково бути присутнім ключовий запит, по якому просувається дана сторінка.

Якщо ви звернете увагу на вміст тега Title цієї сторінки, ви побачите там запит «оптимізація сторінок» і, як додаток, слово «сайту». Зміст даного тега повинно містити інформацію про вміст сторінки. І ключовий запит, прописаний в тегу Title, обов’язково повинен зустрічатися в тексті статті. Тобто не повинно бути такого, що Title прописано «оптимізація сторінок», а у статті йдеться про утримання акваріумних рибок. Це буде грубою помилкою, яка перекреслить всі подальші зусилля по просуванню цього документа.

Мета тег «description»(опис сторінки) і «keywords»(ключові слова)

На сьогоднішній момент зміст цих тегів не є обов’язковим і майже не використовується пошуковими при ранжируванні сторінок. У «keywords» слід прописувати реальні ключові слова, відповідні даній сторінці і обов’язково зустрічаються в тексті статті. У кейвордс даної сторінки, наприклад, прописаний один ключ «оптимізація сторінок».

Мета тег «description» – опис сторінки. Хоча вміст цього тега і не має особливого значення, але на його основі пошуковики часто формують фрагментом сторінки. Сниппет – це інформація, яку пошуковцями під назвою сторінки сайту в пошуковій видачі. На зображенні фрагменти виділені червоними рамками на прикладі видачі Яндекс.

сак54

Від фрагменту залежить дуже багато. Людина з більшою вірогідністю клацне на сайт з інформативним і цікавим фрагментів, якщо навіть цей сайт буде знаходитися нижче за списком. Тому наше завдання – підсунути пошуковикам потрібний фрагмент.

Як це зробити: формуємо опис сторінки як показано на схемі, тобто починаємо «description» з просувається ключового ключового запиту (точне входження), далі йде речення без ключів для розведення тексту, і потім ще одна пропозиція з нашим ключовим запитом (можна схиляти або словоформи).

Ці три пропозиції (бажано не більше 20 слів) прописуємо в мета-тег «description» і їх ж ставимо в початок статті, або в кінець статті. Тоді з великою часткою ймовірності цей абзац і буде використаний пошуковцями як фрагменту.

У «description» даної сторінки входить не три, а дві пропозиції, з яких і починається ця стаття, але вони досить довгі. Не обов’язково слідувати цим порадам, можна експериментувати, вставляти в різні пропозиції, крім прямого входження, не повністю запит, а окремі слова з нього і т. д.

Оптимізація основного тексту сторінки

Немає універсальної формули по тому, скільки разів ми повинні використовувати цей запит у тексті статті. Для різних тематик це значення варіюється. Найпростіше подивитися сайти з топ-видачі за даним запитом і зробити щільність ключової фрази за середнім значенням трьох перших. Так само статті з топа можна проаналізувати в сервісі Seolib.ru (Внутрішній аналіз сайту – Аналіз релевантності текстів).

У заголовку H1 пишемо наш ключовий запит. Основний текст сторінки повинен містити від 2000 до 4000 тисяч символів. Більше можна, менше небажано. Ключові слова в деяких місцях можна виділити жирним або курсивом. Обов’язково використання ключових слів у першому іі останньому абзаці статті.

Текст має бути поділений на абзаци. Вітається наявність тегів H2 (заголовок другого рівня), що містять ключові слова. Заголовок H1 повинен бути один на сторінці. Бажано вставити зображення в текст, якому прописати Alt иTitle. У нашому випадку запит «оптимізація сторінок», Alt зображення прописуємо «оптимізація сторінок», в Title зображення пишемо «грамотна оптимізація», а саме зображення називаємо «optimizatsiya_stranits.jpg».

Повернутися на Головну сторінку

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code