Ключові слова

Ключові слова

programmy-kopiraitera

Ключові слова (ключевики) – це запити, які користувач набирає в пошукових системах. Ключове слово може складатися з одного або двох і більш слів. По суті це звичайні слова або словосполучення, які шукають люди в пошукових системах.

Ключові слова бувають популярними і не дуже. Чим частіше користувачі шукають в пошукових системах яке-небудь слово, тим більш популярним воно вважається. Оскільки ключові слова – це основа будь-якого пошуку, то вони є важливою частиною реклами в інтернеті.

Кілька прикладів популярних ключових слів:

  • ігри безкоштовно
  • фільми онлайн
  • скачати музику
  • будинок 2
  • онлайн перекладач

Тому, крім пошукової функції, в інтернеті ключові слова виконують і комерційну функцію, адже вони дозволяють рекламодавцям знаходити споживачів своїх послуг. Один розкручений ключевік може призвести величезне число відвідувачів на ваш сайт. Наприклад ключову фразу «завантажити ігри на андроїд» запрошують в загальній складності понад 1 116 418 раз в місяць. А тут можна скачати ігри на андроїд .

Однак буде це цільова аудиторія сайту чи ні, чи користувачеві, який написав у віконці пошуку ключ «котел», цікаво те, що ви бажаєте запропонувати йому послуги з встановлення електричних котлів? На наступний раз він зробить правильний підбір ключових слів, і, ввівши ключове слово «встановлення електричних котлів», отримає потрібну інформацію.

Щоб зробити грамотне визначення цільової аудиторії треба визначити дуже точний підбір ключових слів для статті. Для цього слід визначити, яка статистика ключових слів у тому чи іншому пошуковику, то є якісь ключі по цій темі частіше вживаються користувачами.

До підбору ключових слів слід підходити уважно, так як неправильний їх вибір може погіршити позиції статті в пошуку. Просування сайту за ключовикам називається внутрішньою оптимізацією сайту. І хоча це не єдиний спосіб підвищити рейтинг сайту, він є найважливішим способом зробити це.

Статті, що виставляються на продаж, бажано заточувати під потрібні ключові запити – ті ж самі ключі. Тобто насичувати свої статті популярними ключовими словами по темі. Два-три ключа на статтю, не більше. Статті, оптимізовані під популярні запити, користуються набагато більшим попитом у вебмайстрів, ніж звичайні тексти.

Відео про підбір ключових слів через вордстат:

Повернутися на Головну сторінку

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code