Куди пропала унікальність?

unic

Часто статті знімають з продажу або не приймають в магазин статей Advego та інших бірж з причини низької унікальності. Автор може заперечити – як стаття може бути неунікальною, якщо я її писав власноруч від початку і до кінця?

Виявляється, таке цілком можливе, а причин неунікальність вашого творіння може бути кілька:

  • Стаття була опублікована вами раніше (на будь-якому сайті), але ви про це забули
  • На цю тему в Мережі дуже багато текстів і, самі того не бажаючи, ви повторили чиїсь думки і фрази
  • Ви використали у статті популярні вирази й побиті фрази (шаблонів, кліше), якими користуються багато (наприклад – «поставити у главу кута», «зустріч на вищому рівні» і т. д. і т. п., а так само всякі приказки, прислів’я, афоризми). Користуватися такими фразами при написанні статті не слід, якщо хочете мати високу унікальність
  • Стаття насичена професійними термінами, які апріор не унікальні
  • Ви насмикали фраз з інших текстів в інтернеті, або з друкованих видань (більшість статей яких давно опубліковані в Мережі)
  • Ви неправильно користуєтеся програмою Advego Plagiatus, або вона у вас не так налаштована
  • Прочитати про Advego Plagiatus і її налаштування можна тут.

Зняття статті з продажу через зниження унікальності

Основним фактором, що впливає на унікальність статті, вже виставленої на продаж, є факт крадіжки короткого тексту статті та опублікувати його в інтернеті.

За замовчуванням, короткий текст статті в магазині Advego доступний всім. Деякі діячі цим користуються і крадуть дані уривки. Вихід – не вставляти великі шматки тексту в полі «Короткий текст» при виставленні статті на продаж.

Вставивши основний текст статті у вікні «Текст статті, виділіть потрібний уривок тексту (кілька речень) і натисніть на кнопку «Короткий текст», після чого система занесе виділений вами фрагмент у полі «Короткий текст» (Якщо вам не видна вся стаття в віконці «Текст статті», потягніть віконце вниз за правий нижній кут).

У будь-якому випадку, щоб не мати великих проблем з унікальністю статті в майбутньому, не варто ставити в «короткий текст» статті більше трьох середніх пропозицій. Та й навряд чи на три пропозиції хтось зазіхне (але буває і таке). Хоча тут потрібно брати до уваги і обсяг статті.

Порівняйте обсяг вашої статті і обсяг короткого тексту у відсотках, прийнявши повний обсяг статті за 100%. Скільки відсотків від загального обсягу статті буде становити обсяг короткого тексту, приблизно на стільки відсотків і впаде унікальність статті у разі його крадіжки. До речі, у виставлених на продаж статей цей відсоток показаний. Однак, слід зауважити, що показати товар особою іноді теж дуже корисно (особливо якщо товар гарний), тому вибирати обсяг короткого тексту для кожної статті потрібно максимально виважено і беручи до уваги багато чинників.

Малий обсяг короткого тексту бажано компенсувати описом статті (про що, для кого, вигідні сторони статті, можна самопіар), знаків на 200-300, яке вставляється в віконце «Опис або примітка» при оформленні статті на продаж.

Опис має бути складений грамотно і красиво. Багато нехтують цим інструментом, а даремно. Можливому покупцеві більше не чого оцінювати статтю, крім як по короткому тексту опису.

Ну і, само собою, сама стаття повинна бути обсягом не менш 2000 символів (менше зараз не актуально для ПС). Причому 2000 знаків – це всього лише необхідний мінімум, нижче якого опускатися не слід взагалі.

Приклад правильно оформленої статті на продаж (Є опис статті, трохи самопіару, до речі такий вид реклами не вражає, краще побільше написати про саму статтю; невеликий короткий текст, що становить 11% від обсягу статті, хоча останнє речення можна було б і прибрати):

statya1

Приклад неправильно оформленої статті на продаж (Опису немає зовсім, короткий текст становить 19% від обсягу всієї статті. Тобто, якщо короткий текст поцуплять і де-небудь опублікують, унікальність статті зменшиться на 19%)

statya2

 

Повернутися на Головну сторінку

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code