Як перевести в готівку Webmoney | Робота копірайтером на Advego

Як перевести в готівку Webmoney

Тих, хто вирішив заробити в інтернтет, можуть зіткнутися з питанням переведення в готівку електронних грошей вебмані. Як це зробити швидко на Україні – вирішив описати, так як часто запитують про це колеги.

Отже – один з рецептів переведення в готівку webmoney:

Відкрийте картку Приват Банку «Миттєва» (Миттєва) в тій валюті, яку ви хочете класти з вашого гаманця Webmoney (гривні, долари або євро). Плюс цієї карти в тому, що вона відкривається миттєво, діє у всіх банокоматах світу, валюта на ній автоматично конвертується у валюту країни, де ви її використовуєте.
Потім реєструйтеся в серйозному пункті обміну валюти, — я рекомендую Intexchange.ru — Обмін електронних валют.
Там після в розділі контактів ви побачите всі варіанти зв’язку з оператором – ICQ, Skype, тощо Пишіть їм, що хочете вивести вебмані на свою карту, оператор повідомить вам номер гаманця і нагадає щоб ви в примітці перекладу вказали номер карти, ім’я власника, тип карти, її валюту і тип операції (виведення вебмані на картку Приватбанку). Переводите гроші на гаманець, який повідомив оператор.
Всі… через годину ви можите йти в найближчий банкомат (краще в банкомат Приват Банку, щоб не платити зайвого комісії) і знімати гроші з картки.
Всі ці заходи при бажанні можна укласти в 1 годину — і то тільки в перший раз, так як картка відкривається на три роки і наступного разу вам буде достатньо лише зв’язатися з оператором і перевести йому гроші.

Ще зазначу, що там же, зайшовши під своїм акаунтом у обмінник «Intexchange.ru — Обмін електронних валют» ви зможете легко і вигідно міняти один тип електронної валюти на інший (вигідніше ніж через ваш гаманець!), і з кожним разом у вас, як у постійного клієнта, буде зменшуватися комісія при обміні. Це вам може дуже знадобитися, так як в основному обмінники працюють з WMZ грошима.

 

Повернутися на Головну сторінку

 
 
Лічильники
Теґи