Якість тексту в Advego

Якість тексту або чому статті не допускають до продажу

quality

Поняття «якість тексту», стосовно до магазину статей Advego, має досить широкий зміст. Щоб вашу статтю допустили до продажу, вона повинна відповідати вимогам, що пред’являються системою Advego до текстових матеріалів. Виконати ці вимоги досить просто.

Основні поняття, що визначають якість тексту:

Унікальність тексту

Унікальність 90 і більше відсотків по Advego Plagiatus. Тексти, з унікальністю менше 90% не приймаються на продаж. При роботі на замовлення, вимоги до унікальності озвучуються в завданні. Як правило теж не менше 90%.

Рішення: перевірка всіх текстів перед відправкою на унікальність.

Помилки

Тексти, що містять синтаксичні, пунктуаційні та орфографічні помилки, потрапляють в розряд низькоякісного контенту і не приймаються на продаж. При роботі на замовлення, рішення про прийняття або відхилення роботи, яка містить озвучені види помилок, приймає вебмастер (замовник), який має право відмовити в оплаті за наявності в тексті помилок. На практиці все не так страшно і одну-дві некритичні помилки вам можуть пробачити. Все залежить від вебмастера.

Рішення: вичитування тексту перед здачею на предмет виявлення помилок та описок. Частково може допомогти сервіс «Перевірка орфографії» (коми він не розставить, але деякі помилки і описки знайде) або перевірка орфографії Word. Повторення правил російської мови.

Значеннєві помилки

Значеннєві помилки також можуть бути причиною відмови в оплаті, або відхиленням виставленої на продаж статті. Найбільш поширені помилки з цієї категорії: невідповідність заголовка змісту статті; текст, що не несе смислового навантаження. Якщо ви, припустимо, пишете статтю про ремонт комунікаторів (телефонів) HTC, то і в заголовку має бути написано «Ремонт HTC», а не «Ремонт пилососів» або щось інше. Зверніть увагу як оформлений і структурований текст про ремонт комунікаторів. Він розбитий на абзаци; містить позаголовки, списки; в нього додані зображення.

Рішення: не писати безглузді тексти і придумувати заголовки, що відображають зміст статті.

Типографічні помилки або форматування та оформлення текстів

Типографські помилки є досить поширеним явищем, особливо серед початківців авторів.

Основні типографські помилки:

Відсутність пробілів після знаків пунктуації. Після крапок, ком, двокрапки, лапок та інших знаків пунктуації обов’язково ставиться один пропуск. Перед розділовими знаками пробіл не потрібен.

Використання дефіса замість тире. Тире «–» викликається набором клавіш: Alt+0150 (цифри на правій клавіатурі, Alt затиснутий). Дефіс викликається відповідною клавішею поруч з кнопкою 0. Дефіс «-» використовується тільки всередині сложносоставных слів: хто-небудь, де-небудь, розумниця-розумниця і т. д. У всіх інших випадках треба використовувати тире. Тире – відокремлюється пробілами з обох сторін. Дефіс не відділяється пропусками.

Невірно: Статті,огляди,нотатки–наші тексти (немає прогалин близько тире і після коми).
Невірно: Статті, огляди, нотатки — наші тексти (прогалини є, але замість тире, дефіс).
Вірно: Статті, огляди, нотатки – наші тексти.

Неправильне оформлення дужок. Пробіл ставиться зовні дужок (всередині пробіл не потрібен).

Невірно: Тексти( статті, огляди, нотатки )ми продаємо… (немає пробілів перед дужками і зайві прогалини всередині)
Вірно: Тексти (статті, огляди, нотатки) ми продаємо…

Заголовок написано з маленької літери або весь набраний заголовними.

Текст не оформлений абзацами і представляє з себе суцільну «простирадло».
Обов’язково розбивайте текст на абзаци 2-4 пропозиції, в тому тексті, що ви зараз читаєте. Абзаци відокремлюються один від одного подвійним «Enter».

Зайві пропуски в тексті.
Пропуск між сусідніми словами ставиться завжди один.

Використання в тексті ненормативних знаків (типу декількох дужок поспіль:)))) також може з’явитися причиною претензій системи Advego до якості вашого тексту.

Всі ці правила, в цілому, відповідають вимогам до якості тексту і на всіх інших біржах контенту.

 

Повернутися на Головну сторінку

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code