Ошибки продавца статей | Робота копірайтером на Advego

Ошибки продавца статей

seller

Огляд магазинів Advego і Textsale показує помилки, що допускаються веб-райтерами при написанні та виставлення статей на продаж. Вирішив поділитися, може комусь буде корисно.

Основні помилки:

  • Статті обсягом менше 2000 знаків (таких статей в магазинах повно). Статті, об’ємом менше 2000 знаків і раніше купували не дуже охоче, а тепер вони й поготів нікому не потрібні. У світлі останніх алгоритмів, пошукові системи вже не вважають текст в 1000 символів повноцінної статтею, а значить такий текст завідомо ранжируватиметься нижче. Це перше. Друге – не так давно Яндекс ввів новий інструмент панелі Я. вебмастер, який називається «Оригінальні тексти»*. Суть інструменту полягає в тому, що перед публікацією матеріалу на сайті пропонується відправити текст Яндексу через спеціальну форму. Таким чином, Яндекс буде знати – який сайт є першоджерелом даного матеріалу, а в епоху нинішнього повального крадіжки статей це архіважливо. Текст, що приймається Яндексом за цим протоколом, має бути довжиною не менше 2000 знаків, менший за обсягом просто не приймається. І покупці статей – вебмастера, знають про це краще за інших. Найбільш затребувані статті 2000-4000 знаків. А краще робити статті більше 2300 знаків (такі статті підходять для біржі Міралінкс). Звичайно, є покупці і на статті менше 2000 символів, як правило такі тексти купуються під посилання.

 

  • Неоптимізованих статті. Зараз вже немає такого впливу щільності ключових слів** в документі на його ранжування як раніше, але, в будь-якому випадку, воно ще залишилося і вебмастер завжди віддасть перевагу статтю, яка оптимізована під потрібні запити/запит. Нехай щільність ключевіков вже не 5, а 2-3%, в будь-якому випадку це величезний плюс. Коли покупець бачить оптимізовану статтю, у нього аж жижки починають трястися від бажання швидше її зачепити. На даний момент пошукові системи приділяють все більшу увагу поведінкових факторів – як користувач веде себе на сторінці, читає він матеріал або відразу закриває його, і в цьому плані стаття повинна бути актуальною і відповідати запитом, але і позитивного ефекту від наявності потрібних ключових слів теж поки ніхто не відміняв. Немає нічого поганого в тому, щоб підказати пошуковим машинам потрібний напрямок.

 

  • Сумовитий, затертий заголовок. Покупці шукають статті по заголовкам. Це перше, на що звертають увагу. Є, звичайно, теми, в яких особливо не покреативишь, але коли це можливо, треба придумувати заголовок, привертає увагу і відрізняється від інших. Придумайте такий заголовок, щоб ні одна свиня не пробігла повз. Однак якщо оптимізуєте статтю під якийсь запит – ставте цей запит і в назву статті.

 

  • Помилки у короткому тексті статті. З усієї статті, при купівлі, замовник бачить тільки короткий текст. Зазвичай це перші кілька пропозицій або опис, придумане спеціально. Цей елемент повинен бути вилизаний вами як ніщо інше. Якщо замовник зауважує помилки (граматичні, стилістичні тощо) в короткому тексті статті – він відразу йде. Тому постарайтеся зробити так, щоб короткий текст статті, будь це кілька перших речень або опис, був написаний бездоганно в усіх відношеннях. І ще один момент – не виставляйте в якості короткого тексту великий уривок статті – короткий текст поцуплять, стаття втратить унікальність і ваш аккаунт заблокують.

 

  • Стаття від першої особи. Сьогодні попалася стаття, що починається так: «Здрастуйте шановні читачі, сьогодні я розповім Вам про семантичному ядрі…» – а ви впевнені, що власник сайту спілкується зі своїми читачами саме в такому ключі? Так можна писати в свій блог, а не для інформаційних сайтів, для яких тут в основному і купуються матеріали. Ще одна помилка – привітання, яке нікому, по суті не потрібно. Словосполучення «Вам» писати з великої букви також не слід. І таких текстів на біржах повно. Не пишіть статті на продаж від першої особи, якщо хочете, щоб вони продавалися. Найбільш затребувані статті описово-довідкового характеру від 3-го особи.

Це основні недоліки, які відлякують покупців. Засноване на власному досвіді покупки текстів. Якщо хочете багато продавати – більше пишіть якісних статей на популярні теми, і тоді замовники будуть до вас повертатися.

 

Повернутися на Головну сторінку

 

 
 
Лічильники
Теґи