SEO аналіз тексту

Адвеговский SEO аналіз тексту

Одним з безкоштовних інструментів, пропонованих користувачам системою Advego, є SEO аналіз тексту, посилання на який ми можемо знайти у правому верхньому куті сайту Advego.ru.

seo_analiz

Клікнувши по даному посиланню, ми опиняємося безпосередньо на сторінці SEO аналізу і бачимо перед собою вікно для введення тексту.

seo_analiz2

Копіюємо текст, який хочемо проаналізувати, вставляємо його у віконце і знизу натискаємо на кнопку «Перевірити».

Перевірка відбувається вмить і ось ми вже бачимо проаналізований текст та всі його показники, які розберемо докладно.

Насамперед звернемо увагу на сам текст. Червоним кольором і пунктирним підкресленням відзначені слова, написані, на думку системи, з помилками.

Незнайомі слова, яких немає в базі даних, а так само слова на іноземних мовах теж можуть відзначатися системою як слова з помилками. Тому кожне, зазначене системою слово, перевіряємо.

Як бачимо на картинці, система зазначила слово «Advego», але, в теж час, знайшла і дійсно написане з помилкою слово «Програма», в якому я спеціально пропустив одне «м».

Не варто повністю покладатися на цей інструмент, обов’язково потрібно вичитувати текст «вручну» кілька разів перед відправкою, але для виявлення деяких помилок та описок – це цілком актуальне засіб.

proverka

Дивимося інші показники:

Статистика тексту

  • Кількість символів нашому тексті з пробілами і без них
  • Загальна кількість слів в тексті
  • Кількість унікальних слів (слова, які повторюються в тексті не більше одного разу)
  • Кількість значущих слів (іменники)
  • Кількість стоп-слова (прийменники, займенники та інші незначні слова, використовувані в якості зв’язки)
  • Вода – процентне відношення малозначущих слів до загальної кількості слів у тексті. Чим більше у тексті вступних слів, штампів, об’ємних оборотів з необов’язковими словами, не несуть корисного навантаження, тим більше «води». Не варто звертати увагу на цей показник. Якщо текст нормально читається – ніяку «воду» в ньому вимірювати не обов’язково.
  • Кількість граматичних помилок – кількість знайдених помилок (червоні підкреслені)
  • Нудота класична – розраховується, виходячи з кількості в тексті повторюваних слів. Для читабельного тексту не важливо.
  • Нудота академічна – приблизно те ж саме. Для читабельного тексту не суть важливо.

Читати детальніше про нудота тексту

statistika

Семантичне ядро – частота входження найбільш важливих (ключових) слів і словосполучень (відношення числа повторень слова або словосполучення до загальної кількості слів у тексті. розраховується у відсотках).

Припустимо, в тексті 500 слів. Ключове слово повторюється в цьому тексті 10 разів. Значить
500 – 100%
10 – Y%
Y=10×100/500=2%. Тобто частота входження ключового слова в цьому випадку – 2%.

Раніше, коли щільність ключових слів у текстах відігравала значну роль, цей показник був дуже важливий. Чим більше частота ключового слова – тим краще. Зараз цей показник не враховується. Досить кількох повторень ключового слова/фрази на всю статтю. Головне зараз – інтерес людей до статті. Якщо стаття цікава людям, які її читають – вона буде в Топі. І навпаки.

semanticheskoe_yadro

Слова. Частота входження окремих слів.

Стоп-слова. Перерахування всіх стоп-слів у даному тексті.

Для чого потрібен цей аналіз тексту? Виявлення непомічених помилок і друкарських помилок. Перевірка тексту на відповідність вимогам замовника за кількістю знаків, ключовими словами та іншими показниками. Для загального кругозору.

 

Повернутися на Головну сторінку

 

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code