Нудота тексту

Що таке нудота тексту?

text

Поняття «нудота тексту» використовується як одна з характеристик текстів для сайтів в інтернеті. У загальному сенсі нудотою називається заспамленность документа ключовими словами, або просто щільність ключових слів в процентному вираженні. Припустимо, ми написали текст з 100 слів, використавши ключове слово 5 разів. У цьому випадку нудота буде дорівнювати 5%.

Якщо ми використовуємо кілька ключових слів, то нудота визначається за тим з них, яке вживається в тексті частіше інших. Іншими словами, нудота – це щільність самого вживається в тексті ключового слова у відсотках по відношенню до загальної кількості слів у документі.

Можна ще говорити про нудоті не ключових, а допоміжних слів в тексті, але це, скоріше, відноситься до тих випадків, коли автор статті просто не в змозі написати грамотний, читабельний текст. Немає сенсу далі розглядати цей аспект.

Також немає сенсу сенсу розглядати такі терміни, як: академічна і класична нудота, якими мало хто користується взагалі.

Деякі ж пишуть про те, що нудотою називається якийсь корінь з кількості входжень самого вживаного ключа в тексті без прив’язки до загального обсягу документа. Неважко здогадатися, що це абсурд, так як існує велика різниця між десятьма вхождениями слова на 3000 знаків загального обсягу і на 30000 знаків.

Нудота може розраховуватися тільки беручи до уваги сумарну кількість слів у документі. Тобто, якщо в текст з 60 слів 20 разів ви впишете ключевік, людей буде нудити від такої писанини, так як кожне третє слово буде ключовим. Ось вам і суть цього терміну.

Сам по собі термін «нудота тексту» на даний момент дещо застарів і застосовується досить рідко. Якщо говорити про зміст ключових слів в seo текстах, то після того, як пошукові системи стали накладати фільтри за велику щільність «ключів», значимість і популярність цього терміна різко знизилася. На даний момент достатньо трьох-п’яти примірників ключового слова на середню за обсягом статтю, щоб вона вважалася повністю релевантної цього запиту-ключу.

Перевірка нудоти онлайн
Якщо є бажання перевірити нудоту тієї чи іншої статті, до ваших послуг в наявності маса сервісів онлайн перевірки. Ось адреси деяких з подібних сервісів:

miratools

 

advego

 

 

Увага! Посилання на всі сторінки сайту ви можете побачити тільки в меню на Головній сторінці

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code