Робота в Advego продовження

СнимокПродовжуємо знайомиться з темою робота копірайтером: Замовлення на Адвего дивимося так: «Автору» » «Пошук роботи» Доступні замовлення». Для тих, хто хоче виконувати рекламні замовлення: «Пошук роботи» » «Рекламні замовлення» (там є, крім іншого, прості роботи на запрошення друзів у групи в соц.мережах і постинг посилань замовника на різних сайтах).

Список завдань постійно оновлюється. Після виконання кожного завдання можна знову дивитися список. Від вибору замовлень залежить багато чого. Якщо в списку замовлень 50 сторінок — це мало, 100 і більше — відмінно. Список може сильно змінитися і за півгодини.

4a

 

Залишайте значення параметрів як на картинці нижче і приступайте до пошуку відповідних замовлень. Чи налаштуйте критерії пошуку замовлень за своїм бажанням. Тут можна вибрати тип роботи (статті, коментарі), тип тексту (копірайт, рерайт, переклад, копіпаст), категорію (тематику текстів) і т.д. тобто, якщо ви виберете в цих параметрах, наприклад, тип роботи — коментарі, то у списку залишаться лише замовлення на коментування. Якщо виберете — ціна за зростанням, то на перших сторінках будуть показані найдешевші замовлення.

Почати роботу копірайтером краще саме з коментарів, як з найбільш простого виду завдань. Замовлення йдуть за зменшенням ціни, тобто зверху більш складні, якщо ви не поміняли сортування в параметрах. Чим частіше ви заглядаєте в список, тим більше у вас шансів схопити хороший замовлення. Поступово від коментарів треба переходити до статей.

a1

 

Як підучіться на дешевих замовлення, можна буде братися за роботи трохи складніше —

pod

 

Всі ваші події у Advego, такі як: взяття завдання в роботу, виконання роботи, оплата роботи, запрошення від майстра виконати роботу і всі інші можна переглянути на вкладці «Сповіщення». Виглядає це приблизно так —

6a

 

Статистику виконаних у Advego замовлень і зароблених грошей по місяцях можна переглянути на вкладці «Статистика».

Снимок2

 Приклад того, як виконувати перші роботи, можна подивитися в розділі приклад виконання простого завдання

 

Снимок2

 Важливі поради та роз’яснення по виконанню робіт у Advego.ru можна почитати в розділі поради по роботі на Адвего

 

Снимок2

 Як робити завдання з рерайтингу можна дізнатися у розділі як робити рерайт

Рекомендую ознайомитися з цими сторінками перед початком роботи копірайтером, щоб не потрапити відразу в «чорні списки» вебмайстрів та уникнути багатьох помилок.

Які ще способи заробітку пропонує система Advego:

вкнвкВи можете самі писати статті на будь-які теми і продавати їх через Адвего. Для цього зайдіть в «Магазин статей» — «Продати статтю» і виставте її на продаж. Можна рерайтить до унікальності або перекладати з інших мов статті з інтернету і продавати їх.

Існує в Advego і партнерська програма. По ній біржа ділиться з вами СВОЇМ доходом з тих, кого ви залучили. Але відсоток у підсумку виходить дуже низький. Партнерку можна використовувати як доповнення до вашої основної роботи в Advego.

пікпіке Головне — пройти перший етап роботи копірайтером, місяць приблизно, за це ви отримаєте досвід, потрапите в білі списки і будете отримувати персональні завдання, відповідно, і суми ваших гонорарів поповзуть вгору.

Біржа Advego хороша як стартовий майданчик, проте якщо є здібності — можна пристойно заробляти і на Advego, деякі заробляють приблизно так (дохід за 3 дні, скрін взято з форуму Advego, з гілки на тему «хто скільки заробляє»):

zarabotok-advegoчваверт

 

Ніщо не заважає вам спробувати свої сили також і на інших біржах копірайтингу і фріланса, найпопулярніша з яких, після Advego — Textsale.

У зв’язку зі зростаючою популярністю і значимістю мережі Інтернет, з’являється все більша кількість нових ресурсів, яким потрібен контент, а значить зростає і затребуваність роботи копірайтерів. Коментарі, питання, а так само відгуки про біржі Advego можна залишати на форумі копірайтерів при сайті. Форма коментування, розташована нижче, більше не працює, бо сайт переїхав на інший хостинг.

Форма коментування, розташована нижче, більше не працює, бо сайт переїхав на інший хостинг.

фкпікенру56 Регистрация в Advego –

 

 

Advego.ru - система покупки и продажи контента для сайтов, форумов и блогов

 

 

_____________________________________

Повернутися на Головну сторінку

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code