Інфо продукти в Рунеті. Як вибрати?

infoproductНині Рунет захлеснула хвиля низькопробних інфопродуктів, зроблених на коліні близькими індивідами. Та й як могло бути інакше, якщо кожному дилетанту, вперше «виповзли» в Інтернет, радять насамперед створити свій інфопродукт і заробити на його продажу. Який інфопродукт може створити дилетант? чому він може навчити?

 

Для початку давайте розберемося в самому понятті «інфопродукт» якщо вірити Вікі, то інфопродукт -. Це добре структурована навчальна інформація з певної теми, сформована професіоналом, який в доступному для освоєння вигляді ділиться своїм досвідом і навчає корисним навичкам Інфопродукти створюються людьми, які досягли популярності і успіхів в певній галузі. інфопродуктов є не збіркою загальної інформації, а квінтесенцією особистого практичного досвіду автора.

 

Саме професіонал, що досягли успіху, відомий своїми знаннями і має успішний практичний досвід в якійсь області, може чомусь вчити, і, найголовніше, НАВЧИТИ інших людей.

 

predlojenieА що ми бачимо навколо Від великої кількості пропозицій інфопродуктов нікому не відомих псевдо професіоналів рябить в очах Обіцянки продавців, часом, вражають уяву недосвідченого користувача — «Як заробити в Інтернеті від 1000 $ в перший же місяць, сидячи в трусах перед своїм комп’ютером», » ! Дайте нам три години свого часу і $ 400-500 у день на статтях стануть для вас реальністю «,» Купивши цей курс ви зможете без особливих зусиль заробляти 800 $ в місяць «- напевно, більшість з вас не раз зустрічала подібні заяви, в тому числі і менш гучні, але не менше даремні.

 

При створенні подібних «продуктів» використовується головна рекомендація -. Робимо красиву обкладинку, а зміст не має великого значення, лохів багато, купувати будуть І кожен власник сайту намагається якщо не зробити свій, то перепродати чужий «інфопродукт», не особливо озираючись на його якість . Продажі йдуть погано, так як продавців, здається, вже стало більше, ніж покупців. Куди не плюнь зараз, потрапиш в «інфопартнёра».

info

  • Розплодилися як гриби після дощу неякісні інфопродукти лиху службу і тим, хто пропонує дійсно авторські та корисні уроки, які довели свою ефективність. Бо людина, одного разу купив «лайноінфопродукт», жодним чином не бажає більше купувати в Мережі ніяких інфоматеріалов. Не особливо кривлячи душею варто зауважити, що на даний момент 95 відсотків пропонованих в Рунеті інформаційних продуктів – туфта, не несе в собі ніякої корисної навантаження і не стоїть заплачених грошей.

    Як же визначити і виявити саме ті інфопродукти, які дійсно містять цінні рекомендації, практичний досвід і корисні відомості з того чи іншого питання?

    Для цього треба перед покупкою звернути увагу на наступні моменти:

  • Відгуки. Знайти відгуки про те чи іншому продукті досить легко через пошукові системи. Досить вбити в рядок пошуку Google назва інфопродукта + слово «відгуки». Приклад такого запиту – книга скарбів копірайтера відгуки. Як правило, замовні відгуки видно відразу, на них орієнтуватися не варто. Подивіться відгуки на декількох сайтах і ви обов’язково знайдете реальні відгуки від людей, які купували цей продукт.
  • Популярність. Більшість дійсно стоять інфопродуктів мають певну популярність серед користувачів Мережі, може бути як раз тому, що їх не так багато. Порадившись з фахівцем в тій чи іншій області, ви легко зможете знайти потрібні вам матеріали.
  • Претензії у сервісі Webmoney. Перш ніж переводити гроші, варто подивитися претензії до певного продавця, сайту, гаманця або WMID в системі WebMoney Transfer *.
  • Спілкування. Перед покупкою інфопродукта зв’яжіться з його автором і поставте декілька питань, що вас цікавлять. Будь-який нормальний автор постарається вам відповісти і на підставі його відповідей ви зробите якусь висновок про його професіоналізм.

 

  • Додатково – відгуки на Saiter.ru На Saiter.ru можна подивитися відгуки про тому чи іншому сайті, вбивши в рядок пошуку адреса досліджуваного сайту. Є ще кілька інтернет-ресурсів, які збирають базу відгуків про сайтах. Ви легко знайдете через пошук. Хоча цей спосіб більше орієнтований на перевірку сайтів, ніж інфопродуктів.

 

Дійсно якісний інфопродукт може виявитися дуже корисним для вашого просування в обраній галузі інтернет-підприємництва.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code