Як перевірити орфографію онлайн

gr1Копірайтер – людина, яка заробляє на продажі своїх текстів, повинен вміти грамотно писати українською та російською мовою. Грамотна перевірка орфографії – найважливіша умова і правило початку успішної кар’єри будь-якого копірайтера. Тексти з орфографічними помилками мають властивість відлякувати читачів.

Неграмотний копірайтер, допускає орфографічні помилки – це нонсенс. Останнім часом текстові біржі відчувають навала новачків, які не відносяться досить серйозно до цієї проблеми і в результаті тільки псують нерви собі і замовникам. Існують онлайн-тести перевірки орфографії для знаходження помилок в текстах.

Сервіси перевірки орфографії:
Сервіс перевірки правопису Яндекс
Адвеговский сервіс перевірки правопису
Сервіс Атрема Лебедєва
Perevodspell.ru
Translate.meta.ua – сервіс перевірки помилок
Bugaga.net.ru – перевірка онлайн
Correctly.ru – онлайн перевірка орфографії
Spisivay.ru
Soft-4-free.ru

Перед тим, як почати писати тексти для інших, треба звернути найпильнішу увагу на власну грамотність. Абсолютно грамотних людей дуже мало, і далеко не всі можуть впевнено розставити розділові знаки у складному реченні, але робити помилки в написанні слів – неприпустимо для копірайтера.
Перевірка орфографії тексту он лайн

Тим, хто не впевнений у своїй грамотності, можна порадити писати тексти в Word або іншому редакторі, підсвічувати орфографічні помилки. Інший варіант – використання он лайн сервісів перевірки, таких як «Перевірка орфографії» біржі Advego або перевірка орфографії від Яндекс. Це не панацея, т. к. багатьох слів просто немає в базах цих програм, але хоч щось.

Завжди можна освіжити свої знання з орфографії тут. Або просто вбити потрібне слово в гугл і подивитися, як його пишуть інші. C пунктуацією справи йдуть складніше. Програм, розставляти коми за вас, не існує. Але, знову ж таки, можна освіжити свої знання з пунктуації, наприклад тут.

Завжди вичитуйте текст кілька разів поспіль і пам’ятайте – з комами ви можете помилитися (це не так критично, я і сам завжди плутаюся в них), але за орфографічні помилки вам гарантований НС та припинення співпраці з замовником.

Хочете швидко перевірити текст? Немає нічого легше. Перевірка орфографії – сервіс, який працює на основі даних орфографічних словників. Якщо ви вперше перевіряєте документ на наявність помилок, вставити текст в перевірочне вікно, вибравши необхідний мову, і запустіть перевірку. Якщо помилка не знайдена, потрібно «клікнути» на область підкреслення, і проблема буде миттєво вирішена.

Зверніть увагу на сайт advego.com. Перевірка орфографії відбувається буквально за кілька секунд. Помилки в тексті виділяються червоним підкресленням, що полегшує роботу. Крім того, багатомовна перевірка орфографії допоможе тим, хто стикається з перекладами і документами на іноземних мовах.

Ще одним помічником стане orfogrammka.ru. Увійти на сайт можна без реєстрації гостей, скориставшись соціальними мережами. У полі для перевірки вставити текст і запустіть процес. Коли перевірка закінчена, праворуч від тексту ви побачите вікно з помилками, які виділені різними кольорами. Збоку дається словникова стаття, що пояснює, як вчинити з проблемною частиною тексту. Сайт містить достатню кількість правил, якими ви можете скористатися, не залишаючи перевірочного поля.

Які помилки можна зустріти в тексті? Перевірка орфографії тексту он лайн допоможе виявити помилки в слабких фонетичних позиціях. Найчастіше орфографічні помилки зустрічаються в без ударному положенні. Їх складно виявити на слух, він легко побачити на листі. Саме тому під час набору тексту слідкуйте за написанням.

Онлайн-сервіс text.ru пропонує перевірити текст в режимі теперішнього часу. Реєстрація не потрібна. Для початку введіть текст у потрібне поле та натисніть кнопку «перевірити орфографію». Помилки виділяються підкресленням.

Яндекс Спеллер є відносно новою програмою, яка допоможе розпізнати орфографічні помилки. Можна зробити перевірку на трьох мовах – російською, українською та англійською. Для цього скопіюйте текст в полі і почніть перевірку. Кілька секунд і ви побачите, чи є в тексті помилки. У додатковому вікні можна підібрати можливі варіанти.

Основними плюсами перевірки орфографії он лайн є швидкість і результативність. Крім того, багато сайтів пропонують перевірку без реєстрації, що значно полегшує процес роботи. Зазначимо, що не завжди варто виправляти помилки, виділені підкресленням. Таким чином, сервіс може вказувати на можливу помилку. Для того щоб зрозуміти, що робити з підкресленням, ще раз прочитайте частину тексту з помилкою. Якщо виникає додаткове запитання, зверніться до орфографічного словника – правда буде на його боці.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code