Робота на Адвего — ідеальний варіант для новачка

Робота на Адвего — ідеальний варіант для новачкаtrabajar-desde-casa

Новачкові дуже складно визначитися зі способом заробітку в інтернеті. На різних сайтах по працевлаштуванню і дошках оголошень безліч пропозицій для новачків, які в основному виявляються обманом. Але не впадайте у відчай — є спосіб заробити починаючому — на біржі контенту

Якщо бути до кінця чесним, багато там не заробите, однак $ 80 за місяць заробити цілком реально особливо не напружуючись. А для новачка це цілком нормальний заробіток для початку.

Адвего — це сервіс для заповнення веб — сайтів високоякісним (унікальним) контентом. Простіше кажучи це посередник між вебмайстром, який зацікавлений у наповненні свого сайту унікальним контентом і виконавцем (автором). Ось саме в якості автора і Ви будете заробляти в інтернеті.

Коли ви в перший раз опиняєтеся на веб-сайті Адвего, то вас, найімовірніше, трохи приголомшить наворочений інтерфейс цього сервісу. Але не потрібно турбуватися передчасно, по суті нічого архисложного тут немає.

По суті на Адвего є три головних методи заробітку.

95991. Це дохід від продажу своїх статей. Ви складайте статтю на довільну тему і виставляєте її на продаж. Тему статті і її вартість, за яку ви бажаєте продати, призначаєте самі.

Є лише один невеликий недолік. Потрібно почекати трохи, до тих пір, поки Вашу статтю не куплять. А цілком може бути, що вашу статтю не куплять взагалі, якщо тема не особливо ходова або ціну Ви поставили дуже високу.

Бажано скласти не одну статтю, а близько півсотні, при цьому на різні теми. В даному випадку ймовірність продажу принаймні однієї статті істотно зростає, а разом з нею зростає і можливість заробити першу зарплату. Однак все одно треба чекати. А для тих, хто не любить чекати, підійде наступний спосіб.

advego2. Заробіток на виконанні завдань на Адвего. Даний метод заробітку на Адвего підійде кожному, особливо новачкам. Його суть полягає в наступному. В Інтернеті особливим попитом користуються не лише унікальні статті, але й усвідомлені пости на різних форумах або коментарі в блогах.

Що тоді робить веб-майстер? Вебмастер на сайті Адвего створює завдання, пропонуючи, зокрема за плату взяти участь у розвитку недавно відкритого форуму. Думаю, що спілкуватися на різних форумах тепер можуть усі. Ви пишіть повідомлення на форумі, вебмастер Вам за це платить.

Та аналогічних замовлень на адвего дуже багато, тут не лише постинг на різних форумах, але також заявки на рерайт статей, заявки на переклад, заявки на твір описів, копірайт, коментування повідомлень в блогах і ще багато чого цікавого. Докладніше в статті, як брати завдання на біржі Адвего.

referal-i-referer3. Ще один спосіб заробити на адвего — це партнерська програма. Тут все зрозуміло, залучаєте нових користувачів і заробляєте 25% від доходу сервісу. При цьому не так вже й важливо кого вам вдалося залучити, замовника або виконавця. Сервіс одержує дохід як з вебмайстрів так і з виконавців і Ви отримаєте чверть від прибутку сайту.

Отже, якщо ви тільки намагаєтеся заробити свої перші гроші в інтернеті, якщо ви ще нічого не вмієте і не маєте навичок онлайн роботи, то адвего саме те, що вам потрібно. Працюючи на цьому сайті Ви отримаєте перший досвід роботи в інтернеті. Тут будь-хто зможе отримати гроші за реальну роботу. Посилання для реєстрації на Advego

reg

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code