Приклад виконання замовлення

пнорнЗамовлення на постинг (коментування). Ось саме завдання: Треба наповнити форум новими темами або коментарями (оплачуємо теми та коментарі). Довжина нашого коментаря повинна бути не менше 150 знаків (1-2 речення). Дивимося, щоб в темі, яку будемо коментувати, було не більше 15 повідомлень (коментарів), все це написано в завданні:

1x

 

Натискаємо під завданням кнопку «взяти в роботу» і отримаємо таку картинку:

2x

 

Натискаємо кнопку «виконати» і бачимо картку роботи. Тут вказано адресу форуму, на якому ми повинні виконувати це завдання (URL для виконання роботи):

3x

 

Натискаємо на синій адресу і переходимо на форум (Якщо адреса не активний, копіюємо його, відкриваємо нову вкладку в браузері, вставляємо його в адресний рядок, тиснемо Enter. Я вже виконував роботу на цьому форумі і реєструвався. Якщо виконуєте перший раз — зареєструйтеся. Це 1 хвилина).

Тут ми бачимо список розділів форуму. Можна вибрати будь-який. Я вибрав розділ «Розмови про секс». Його не видно, він нижче. Це всього лише приклад. Не треба думати, що в завданнях присутня якась вульгарність.

4xx

Натискаємо на назву розділу і нам відкривається список тем у цьому розділі. Справа написано скільки вже коментарів (відповідей, повідомлень) залишено в кожній темі.

5xx

 

Вибираю першу тему «Порно і секс» і відкриваю її (натиснувши на назву). Тут верхня запис — це сама тема (питання), а нижче пішли відповіді (коментарі,повідомлення — можна називати це по різному) :

6xx

Знизу бачимо кнопку «Відповісти», натискаємо на неї і нам відкривається форма, в якій пишемо свій коментар. Після того, як коментар написаний, знизу натискаємо кнопку «Відправити».

7xx

 

Наш коментар з’являється в темі на форумі. Тепер треба перенести все в картку роботи — сам наш коментар (тільки текст самого коментаря). Копіюємо і переносимо текст нашого коментарю (1) у картку роботи в полі «Текст виконаної роботи». Адреса сторінки з нашим коментарем ( 2 ) копіюємо в картку про роботи, в поле «URL виконаної роботи». Заповнювати картку роботи зручніше, якщо відкрити сторінку з нашим коментарем на форумі і картку виконаної роботи в різних вкладках (3,4) і заповнювати, просто перемикаючись між цими вкладками.

8xx

Ось як виглядає наша заповнена картка роботи. У полі «Заголовок» вставляємо нік, під яким реєструвалися і писали на форумі, а також назву теми, яку писали. Знизу натискаємо «Готово». Все, робота пішла на перевірку.

9xx

 

Вернутися на Головну сторінку

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code