Питання новачків Advego

Чи повинен я поповнювати рахунок, щоб приступити до виконання замовлень?
На Advego доступ до замовлень безкоштовний. Рахунок треба поповнити тільки в тому випадку, якщо ви хочете купити статтю або зробити замовлення, тобто якщо ви присутні на біржі в якості вебмастера.

Я не знаю що таке URL виконаної роботи і де його взяти?
URL виконаної роботи — це адреса сторінки, на якій ви виконали роботу. Якщо замовлення коментування форуму (наприклад), то URL виконаної роботи — це адреса сторінки з вашим опублікованими коментарем. URL сторінки копіюється з адресного рядка браузера (вгорі) і починається з http://… .

Як шукати вільні замовлення?
Для цього у верхньому меню сайту треба натиснути: «Автору» » «Пошук роботи» Доступні замовлення і вибрати підходящі. Якщо ви не змінили умови пошуку, то найпростіші замовлення знаходяться на останніх сторінках списку замовлень.

Я новенький, з чого почати роботу?
Почніть з виконання найпростіших замовлень на коментування, довжиною до 300 знаків. Пошук замовлень: «Автору» » «Пошук роботи» Доступні замовлення». Уважно ознайомтеся з умовами замовлення і постарайтеся виконати їх точно. Приклад виконання замовлення на коментування.

Де я можу побачити свої невиконані замовлення?
Коли ви берете замовлення в роботу, трохи вище з’являється рядок жовтого кольору з написом «Невиконаних робіт …». Клікнувши по цьому рядку, ви побачите всі свої роботи, які взяли, але ще не виконали. Коли виконаєте замовлення, заповніть картку роботи і натиснете «Готово» — замовлення буде вважатися виконаним.

Скільки мені заплатять, якщо я не напишу 300 символів, як вказано в завданні, а тисячу?
Ви отримаєте тільки ту суму, яка вказана в замовленні за 300 символів, так що сенсу писати більше знаків, ніж вказано в завданні, немає. Однак все ж варто писати кількість знаків трохи більше, ніж вказано в замовленні, щоб уникнути всіляких непорозумінь. Якщо замовлення на 300 знаків — напишіть ~320. Повторну оплату за замовлення ви отримаєте тільки якщо візьмете замовлення знову і виконайте його ще раз.

Як мені навчитися писати статті?
Більшість копірайтерів вчаться самостійно. Інститутів, які готують копірайтерів, в нашій країні немає. Шукайте інформацію по темі в Мережі, вивчайте відомі курси копірайтингу і більше практикуйтеся. Чим більше ви пишете, тим більше набираєтеся досвіду і тим краще у вас виходять статті. Також можна почитати про написання статей і на цьому сайті.

Відмова від виконання замовлення, який я вже взяв, відіб’ється на моїй статистиці?
Якщо ви відмовитеся від виконання роботи до закінчення строку виконання замовлення — це ніяк не відіб’ється на вашій статистиці. Проте це не означає, що ви повинні брати замовлення, тримати їх і відмовлятися від роботи в останній момент — ви можете попасти в чорний список замовника. Тому, якщо немає можливості виконати замовлення — відмовтеся від його виконання як можна раніше.

Яким чином я можу вставити в текст виконаної роботи зображення?
Вставити зображення в текст виконаної роботи не можна. Ви можете розміщувати зображення в обговоренні до замовлення або просто дати посилання на нього.

Коли довго чекати виведення грошей з Адвего в перший раз?
Перший раз зароблені гроші з Адвего виводяться на 14-ий день з моменту подачі заявки на виведення коштів. Це зроблено з метою безпеки, щоб ваші кошти не пішли до кого-небудь іншому. Всі подальші платежі займають від декількох годин до 3 діб, по робочих днях.

Чому на мій рахунок нарахована менша сума, ніж було вказано в замовленні?
Біржа Advego бере комісію в розмірі 10% зі всіх платежів в системі. Якщо ви (до прикладу) виконали замовлення на 10$, то на рахунок вам буде зараховано 9$ (-10%).

Як я можу встановити собі аватарку?
Ви повинні натиснути на посилання «Мій профіль» праворуч вгорі сторінки і відкрити вкладку «Аватар». Після чого завантажити картинку через кнопку «Огляд» зі свого комп’ютера.

Яка різниця між рерайтом і копірайтом?
Рерайт — це переписування цього вам вихідного тексту своїми словами, з заміною слів синоніми і т. д. Копірайт — ваш повністю авторський текст.

Замовник та вебмастер — це одне і те ж?
Так. Так називають на Advego тих, хто купує статті і робить замовлення.

Що таке білий список на Адвего?
Це список авторів, з якими бажає працювати певний замовник. Він може виставляти замовлення тільки для авторів з свого білого списку. У цьому випадку іншим копірайтерам дане замовлення недоступний. Якщо ви добре виконуєте роботу — замовник може сам додати вас в свій БС. БС у кожного замовника свій. Багато просяться в білі списки замовників відкритим текстом на форумі Advego або в обговореннях до замовлення.

Як дізнатися у будь замовників я в білому списку на даний момент?
Дізнатися цього напряму не представляється можливим. Всі свої замовлення за білими списками ви можете знайти в розділі: «Автору» » «Пошук роботи» » «Персональні замовлення». Якщо ви знаходите якісь замовлення в цій вкладці, значить ви в БС за цим замовленням.

Чорний список — це що?
Крім БС, у замовників існують і чорні списки, в які заносяться автори, які не впоралися з роботою. Подальше виконання замовлень вебмастера, у якого ви в НС, для вас недоступна. При спробі взяти роботу замовника, у якого ви в НС — видається повідомлення: «Ви не можете брати дане замовлення в роботу, оскільки перебуваєте в чорному списку вебмастера»».

Може вебмастер повернути замовлення на доопрацювання або відмовити в оплаті за кілька помилок?
Такі питання вирішуються кожним замовником індивідуально. Проте він має право відмовити в оплаті за будь-яку кількість помилок в тексті.

Як я можу встановити зв’язок з певним вебмайстром?
Давати особисті реквізити на біржі Адвего заборонено, але ви можете написати замовнику в обговоренні до замовлення або на форумі Адвего.

Який термін відводиться на доопрацювання замовлення?
Якщо вам прислали замовлення на доопрацювання, ви повинні відправити доопрацьований замовлення не пізніше, ніж за 24 години (добу).

Як зробити портфоліо?
Писати статті спеціально для портфоліо великого сенсу не має. Зберіть посилання на свої опубліковані в інтернеті в одному місці і це буде кращим портфоліо. Можна питати посилання на опубліковані статті у замовника, для якого писали, а можна самостійно знаходити їх за допомогою програми Advego Plagiatus, вбивши в неї текст потрібної статті. І тим не менш краще запитати дозвіл на використання посилання на свою статтю у замовника, так як багато хто з вебмайстрів після покупки представляють ваш текст як свій, і недодержання цієї вимоги може позбавити вас подальших замовлень з їх боку.

Як можна подивитися свою статистику і свій ККД на біржі?
Статистику будь-якого користувача (в тому числі і свою) можна побачити, натиснувши на нік або аватар в обговоренні до замовлення або на форумі. Корисно також натискати на нік вебмастера в картці роботи, щоб побачити його статистику — який у нього відсоток відмов у оплаті. Якщо відсоток великий, то варто почитати обговорення до замовлення і подумати — брати замовлення чи ні.

Не можу відправити виконане замовлення на перевірку
У тому випадку, якщо картка виконаної роботи коректно заповнена, але при натисканні на кнопку «Готово» нічого не відбувається — велика ймовірність проблем з браузером. Спробуйте зайти і виконати ті ж дії з іншого браузера.

На мою думку, робота виконана добре, але вебмастер відправляє на доопрацювання, що робити?
Перевірте роботу більш уважно. Переговоріть з вебмайстром в обговоренні до замовлення. Якщо і після цього рішення вебмастера вам здається неправомірним — напишіть у ЛПА. Адміністратори біржі самостійно перевірять обґрунтованість дій замовника.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code