Як потрапити в Білий Список і що це дає?

Білий список Адвего, чому треба до нього прагнути

Ищем-авторов-в-белый-список
На Адвего кожен вебмастер (ВМ) має можливість створити один або кілька Білих Списків (БС) і внести в них вподобаних авторів, щоб бути впевненим у якості одержуваних текстів. Так працює приблизно половина замовників, інші все ж віддають замовлення на «шведський стіл».

Які переваги отримує автор, потрапляючи в чийсь БС?

  • швидше за все, він буде забезпечений постійними замовленнями, а значить і заробітком;
  • можливо, але необов’язково, що замовлення в БС будуть за більш високою ціною, що теж приємно).

Потрапити в БС можна трьома способами:
природним шляхом – Ви пишете гарні статті, помітивши це, ВМ додає в свій БС.

Плюс – всі задоволені, замовник майже на 100% впевнений у якості Ваших текстів, так можна отримати добре оплачувані замовлення (від 1$ за 1000 знаків).

Мінус – потрібно час (кілька тижнів), щоб отримати персональне запрошення від кількох замовників, щоб отримувана робота була регулярною.
шукати замовників, що набирають команду авторів на форумі в розділі «Пошук авторів для виконання замовлень в Адвего» і залишати заявки про бажання співпрацювати.

Плюс – більше шансів потрапити в БС і отримати постійні замовлення.

Мінус – зазвичай на форумі набираються автори для рерайта, тобто, не найбільш високооплачувані роботи.
самостійно знаходити цікаві за ціною» замовлення і пропонувати свої послуги копірайтера в обговоренні замовлення в надії на милість замовника.

Плюс – особливих не бачу, але деякі автори часто практикують таке «жебрацтво», напевно, якийсь толк від такої діяльності є).

ну-возьмите-меня-в-белый-список

Як зрозуміти, що Ви потрапили в чийсь БС?
Загалом-то ніяк, якщо замовник не відпише про своє рішення в обговоренні. Але Ви обов’язково дізнаєтеся про це відразу ж після запрошення замовника в персональний замовлення (ПЗ) завдяки появі характерних жовтих карток на верхній панелі біржі (не плутати з футболом, на Адвего жовта картка – це хороша ознака).
Врахуйте, що в Білому Списку замовника може знаходитися декілька авторів, тому не дивуйтеся, якщо не зможете взяти замовлення в роботу по закінченні декількох годин (а іноді і хвилин, якщо замовлення «жирненьке») після запрошення. Будьте моторними завжди, але і дотримуйтесь правил ввічливості – якщо тематика замовлення Вам не дуже знайома, кращим рішенням може бути поступка на користь більш досвідченого копірайтера.

Намагайтеся потрапити в кілька БС і постійно шукайте нові, оскільки один-два замовника зазвичай можуть запропонувати не так вже й багато роботи (бувають, звичайно, винятки, але рідко) і запасні варіанти допоможуть заробити навіть у «затишшя».

reg

 

Також є для вас ще одна стаття на цю тему?

Повернутися на Головну сторінку

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code