Як в декреті заробити гроші в інтернеті | Робота копірайтером на Advego

Як в декреті заробити гроші в інтернеті

мама за компом

У молодої мами немає багато часу на сторонні справи, тим більше на роботу. На те вона і декретну відпустка. Але бувають моменти коли все таки годинка знаходиться. Як же витратити його з користю і заробити гроші в інтернеті хоча б на дрібні витрати, а якщо вийде і на щось більше. Можливо вам сподобається і додасть деякого розмаїття в домашньої метушні. Так чому ж не спробувати почати заробляти в інтернеті на дому.

Як почати заробляти в інтернеті

Як взагалі почати заробляти.

Якщо ви новачок і не знаєте в комп’ютері. Треба починати з малого. Але для заробітку в інтернеті багато і не треба. Навчіться включати браузер, користуватися пошуком ну і інші моменти. Але думаю більшість з нас все це знайомо і молоді мами дуже навіть активно читають якісь моменти про малюків в інтернеті. А що вже там говорити про соціальних мережах. Так всі ними користуються і шукають друзів за інтересами.

Так як же все таки почати працювати в інтернеті. Я думаю насамперед треба захотіти працювати саме в інтернеті. І поступово переходити з розваг і спілкування на робочий процес.

А саме — потрібно збирати інформацію як працювати і що вибрати те, що підходить саме вам.

Як мамі в декретній відпустці заробити гроші в інтернеті

Для заробітку в інтернеті вже придумано безліч способів, але мама в декретній відпустці думаю підійдуть зовсім небагато.

мама за комютером

Тільки дієві способи заробітку для мама в декретній відпустці

Оплачувані завдання

Заробіток в соціальних мережах

Копірайт — рерайт написання і продаж статей

Адміністрування сайтів, груп

Створення та ведення блогу, сайту

Оплачувані завдання

Ви можете виконувати платні завдання для інших користувачів інтернеті за допомогою деяких сайтів.

Завдання різні за складністю та платності відповідно. Думаю переходи з сайтів, реклами, реєстрація тощо вам під силу. Але майте на увазі такими способами та й ще не в повну зайнятість багато не заробиш. Але на поповнення телефону або оплату інтернету думаю вистачить.

Де знайти платні завдання ?

WMmail Реєстрація тут

Wmrfast Реєстрація тут

Заробіток в соціальних мережах

Тут в основному я маю на увазі так само виконання завдань за допомогою сайтів, що пропонують такі послуги тут наприклад

VKTarget Реєстрація тут

Так само в соціальних мережах можна знайти іншу роботу. Ви можете стати агентом різних компаній або банків і пропонувати послуги або товари різним користувачам. Або ж поширювати, перепродувати свої товари.

робота для декретних

 

Копірайт — рерайт написання і продаж статей 

Adwego Реєстрація тут

Я думаю це найбільш підходящий варіант заробітку в інтернеті на дому для мам в декреті. Але звичайно від вас потрібні особливі вміння написання якісних статей.

Багато людей роками працюють в цьому середовищі і примудряються заробляти дуже пристойні гроші.

На початку кар’єри ви можете писати тільки замітки, відгуки. Але з часом, з досвідом приходить і майстерність. Головне писати грамотно і цікаво — тоді ваші статті можуть продаватися за гідною ціною.

Якщо працюєте довго, то й покупців буде достатньо, але головне відноситься до роботи правильно і серйозно. Написання статей як вид діяльності і тут

Адміністрування сайтів, груп

Таке заняття підійде далеко не кожному, адже до роботи треба ставитися більш ніж відповідально. В іншому випадку заробітку не бачити. Роботи з адміністрування зараз дуже багато, адже кількість сайтів росте, а груп в соц мережах.

Знайти роботу можна на біржах фріланса або на спец форумах.

Створення та ведення блогу, сайту

Найбільш прибуткова справа в інтернеті тут запропонованих, але і найбільш складне.

Навряд чи мамам в декреті відразу вдасться отримувати прибуток від свого сайту, але такий варіант можливий. Якщо ви знайдете свою аудиторію і представите цікаві матеріали на своєму сайті, то можливо протягом декількох місяців і зможете отримувати прибуток від реклами з сайту або розповсюдження товарів.

Так гроші відразу не прийдуть, а якщо і прийдуть, то можуть бути дуже навіть непоганими.

Якщо ви володієте технічними тонкощами, то завжди можете купити доменне ім’я. Або навіть попросити про цехостера, думаю не відмовляться.

Детальніше можете почитати тут Створити сайт для заробітку

З усіх запропонованих способів заробітку в інтернеті тут тільки самі розумні і робочі. Мамі в декретній відпустці хоч і складно, але цілком реально заробляти хороші гроші не виходячи з дому. Інтернет доступний кожному, а для мам в декреті це відмінний спосіб створити додатковий дохід не виходячи з дому.

 
 
Лічильники
Теґи